(ARREDAMENTO MİMARLIK) Tasarım Kültürü Dergisi (Binat İletişim ve Danışmanlık) ile yola DEVAM EDİYOR!

Yayın hayatına Şubat 1989’da başlayan Arredamento Mimarlık, 301. sayısından itibaren Binat İletişim ve Danışmanlık bünyesinde okurlarıyla yeniden buluşuyor.

Binat İletişim ve Danışmanlık olarak, 1989 yılından bu yana Boyut Yayıncılık tarafından yayınlanan Arredamento Mimarlık’ın yayına hazırlama, dağıtım ve pazarlama sorumluluğunu 2016 yılı Eylül ayı itibariyle devraldık.

Türkiye’nin en uzun soluklu mimarlık dergilerinden olan Arredamento Mimarlık, yeni yayın döneminde de yine Uğur Tanyeli koordinatörlüğünde yola devam ediyor. Dergimizin 301. sayısı Eylül ayı başında yayınlanacak ve ardından sonbaharda hedef kitlesini buluşturacak etkinliklerle yeni yayın dönemini kutlayacak.

Mimar, iç mimar, endüstri tasarımcısı, grafik tasarımcı, iletişim tasarımcısı gibi profesyonellerin yanı sıra söz konusu alanların öğrencileri, mühendisler ve akademisyenlerden oluşan geniş bir grup tarafından takip edilen Arredamento Mimarlık, yalnız yapı ve inşaat sektörlerine değil, farklı tasarım, sanat ve kültür alanlarına da hitap edebilen bir içeriğe sahip.

Aylık yayınlanan Arredamento Mimarlık, her ay 5.500 tirajı ile Türkiye’nin önde gelen mimarlık büroları, müteahhitlik firmaları ve yapı sektörü profesyonelleri başta olmak üzere geniş bir kitleye ulaşıyor. Ağustos ayından itibarense web sitemizden okuyuculara online satış ve abonelik imkanı sunulacak. Arredamento Mimarlık’ın yeni yayın hayatında, web sitesi ve sosyal medya kanalları aracılığıyla dijital dünyada da görünürlüğünün artması hedefleniyor.Binat İletişim ve Danışmanlık Hakkında:

logo-org1Yapı sektöründe profesyoneller arasında pazarlama ve iletişim danışmanlığı veren ve bu iletişimi destekleyen yaratıcı pazarlama stratejileri, çözümler üreten Binat İletişim ve Danışmanlık Banu Binat tarafından mimarlık ve tasarım ortamına yönelik iletişim çözümleri üreten ilk şirket olarak 2009 yılında kurulmuştur.

2000 yılında Türkiye’nin yapı sektörüne odaklanan ilk portalı olan Arkitera.com’un ve Arkitera Mimarlık Merkezi’nin de kurucu ortağı olan Banu Binat mimarlık ve tasarım dünyasında, sanal ortamda yeni mecra ve iş modelleri yaratılması, izleyici kitlesi oluşturulması konusundaki deneyimlerini, ekibe katılan mimar ve tasarımcılarla birleştirmiştir.

Yaptığı her işin mimarlık kültürüne ve yaşanan fiziksel çevreye katkısı olması, aynı zamanda toplumda bu konuda farkındalık yaratılması Binat İletişim ve Danışmanlık’ın öncelikli hedefidir. Şirket, medya planından, profesyonellere yönelik reklam tasarımlarına, fikirden, hizmete, basılı & dijital yayın, sosyal medya, pazar araştırması ve etkinliklere kadar pek çok alanda hizmet vermektedir.