(TERRACO)’nun kadife dokulu boyası VELVET TEX ile iç mekanlar renkleniyor…

İskandinav teknolojisi ile üretim yapan TERRACO’nun EcoLife ürün grubunda yer alan Velvet Tex kadife dokulu sedefli dekoratif boya, sağlığa ve çevreye zararlı olabilecek tüm zararlı kimyasallardan arındırıldı. Temizlemesi kolay, suya dayanıklı ürünün aynı zamanda koku oranı en aza indirgendi. Yüzeyde zengin ve çekici etki yaratmanızda inovatif çözümler sunan Velvet Tex birçok malzeme üzerine de uygulanabilme özelliğine sahip.

Trendleri belirlemekte öncü ve çevreye duyarlı marka Terraco’nun Velvet Tex boyası çeşitli alanlarda iç cepheler için alternatif oluşturuyor. Otel, restoran, galeri, eğlence yerlerinin iç mekanlarında olduğu kadar konutların iç cephelerinde de farklı etkiler yaratmakta çözümler sunan ürün, kullanıldığı yüzeylerde kadife görünümlü bir etki kazandırmaya yardımcı oluyor.


Terraco logo_3TERRACO Hakkında:

1980 yılında İsveç’te kurulan, dünyada 14 ülkede 17 üretim tesisi ile hizmet veren Terraco Group, 1988 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Grup olarak 3 binden fazla çeşitte ürünü bulunan şirket, Türkiye’de yaklaşık 250 farklı ürün ile hizmet veriyor. Ülkemizde 28 yıl önce kurulmuş olan, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine sahip olan TERRACO A.Ş., tüm üretimini TS EN, TSEK, EOTA, BBA ve NSAI standartları kapsamında gerçekleştiriyor.

Boya ve Yapı Kimyasalları sektörünün öncü firmalarından Terraco Türkiye’nin mevcut ürün gamında iç ve dış boyalar, dış cephe kaplamaları, dekoratif boyalar, ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım sistemleri, spor saha boyaları, yapı kimyasalları gibi ürünlerin yanı sıra çatlak köprüleme konusunda yapısal çözüm getiren derz dolgu macunları, elastomerik boyaları ve ahşap, seramik, taş vb. cephelere alternatif olarak sunulabilecek daha ekonomik, daha kolay uygulanabilen boyaları bulunmaktadır.

Uluslararası firma olmanın gereklerinden faydalanılarak her sene yeni ürünleriyle farklı çözümler sunma hedefiyle yola çıkan Terraco Group, 2015 yılı içerisinde İrlanda’da devreye aldığı AR-GE merkezi ile ürün kalite sistemlerini ve yeni ürün geliştirme çalışmalarına hızla devam ediyor.