(kibrID MATERIAL)’dan KAZA CONCRETE 3 Boyutlu, Beton, Zemin ve Duvar Karoları…

Duvar ve zemin kaplama sektöründe birçok önemli uluslararası markanın temsilciliğini yapan kibrID MATERIAL, seçkin koleksiyonlarıyla mimar ve iç mimarların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

kibrID MATERIAL’ın seçkin markalarından biri olan KAZA Concrete, 3 boyutlu duvar karolarında sıradan kaplama anlayışının dışına çıkıyor. Sınırsız uygulama olanağı sunan modüler 3 boyutlu karolar ile estetik algısı yüksek tasarımlar yaratmak mümkün hale geliyor.

Özellikle duvar karolarında standart algıyı zorlayan KAZA Concrete; 4 farklı tasarımcının elinden çıkan 4 farklı model içeren Concurrent Constellations ve yine farklı tasarımcıların oluşturduğu 10 farklı model içeren Core Collection adı altında 2 ayrı koleksiyondan oluşuyor. 24 farklı renk seçeneği ve parlak/mat opsiyonu ile her dekorasyon tarzına uyum sağlayabilen koleksiyonlar, çimento, kum ve renk pigmentlerinin bir araya gelmesi ile elde ediliyor.

18 kg/m²’den başlayarak 90 kg/m²’leri bulan beton karolar, A1 alev dayanımı, W1 su absorbesi, yüzde 97 donma direnci, A1 yüzey kalitesi, yüzde 92 termal şok direnci gibi özelliklerinin yanında, daimi renk sabitliği, V1 ton değişkenliği, F1 eğilme dayanımı, 5J darbe dayanımı gibi üstün özellikleri sayesinde rahatlıkla iç ve dış mekanda, mutfak, banyo, zemin, duvar, cephe gibi bir çok alanda kullanıma olanak sağlıyor.


kibrID MATERIAL Hakkında:

kibrID MATERIAL, görsel ve teknik özellikleri ile uluslararası alanda dikkat çekmiş ve kendini kabul ettirmiş birçok markayı temsil ediyor. Vitrinini; araştırmacı, seçici, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla her zaman güncelleyen kibrID MATERIAL, tasarımcılara başta zemin, duvar ve tavan kaplama ürünleri olmak üzere çok amaçlı dekoratif panel, banyo/mutfak armatürleri ve aksesuarları ile aydınlatma elemanları gibi birçok farklı alanda çözümler sunabiliyor.