(Palmiye) CROWN ile dış mekanda İÇ MEKAN KONFORU!

Pergola sistemlerinde öncü firma Palmiye, Crown ile evlerin, restoranların, bahçelerin, kafelerin dış alanlarını yazın serin kışın sıcak yaşam alanlarına dönüştürüyor. Hızlıca değişen hava şartlarına uyum sağlayan pergola sistemi Crown, kullanıcı dostu ve yenilikçi tasarımı ile misafirlerin keyif dolu zaman geçirebilecekleri rahat ortamlar sunuyor.

Crown, oval formu sayesinde mekânın havadar ve ferah olmasını sağlıyor. Pergolalar kapalı olduğunda, rüzgar kesici sistemi sayesinde iç alandaki hava muhafaza ediliyor. Crown, Amerika, Fransa, İspanya ve İtalya’dan ithal edilen; renkleri, desenleri ve estetik tasarımları geniş çeşitlilikte seçilmiş kumaşlar ile tasarlanan PVC esaslı zengin tavan örtüsü çeşitleri ile fark yaratıyor. Suya dayanıklı Fx Flexy tavan örtüsü, güneş ışığını filtreliyor, gölgelendirme sağlıyor ve alevi yürütmüyor. Patenti Palmiye’ye ait olan nano teknoloji ile üretilen Izo-Pro tavan örtüsü, ses yalıtım fonksiyonu ile büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlıyor ve yeşil teknolojiye katkıda bulunuyor.

PrintDış yaşam alanlarını güneş, yağmur ve kardan koruyan açılır ve kapanır tavan sistemleri ile Palmiye ürünleri; zarif hatlara ve modern tasarımlara sahip. Sunduğu her ürünle dış mekân trendlerini belirleyen Palmiye, özel yapım ürünleri ile yenilikçi yaklaşımını vurguluyor.

Farklı otomasyon sistemleriyle desteklenen Palmiye ürünleri, tek bir kumanda ve tuş sayesinde rahatça kullanılıyor. Apple Store’dan inebilen, kendisine özel tasarlanan My Palmiye App aplikasyonu aracılığıyla tüm ürünler istenildiğinde iPad ve iPhone sayesinde uzaktan kontrol edilebiliyor.

1468421785


Palmiye Hakkında

Palmiye, dış mekanda iç mekan rahatlığını sağlayan ve 4 mevsim kullanılabilen pergola, cam, tente ve gölge sistemlerinin üretimi ve montajının yanı sıra sunduğu yenilikçi mimari çözümler sayesinde trendleri belirliyor. Palmiye üretiminde tasarım, mühendislik ve mimari alana yoğunlaşırken ürünlerinde teknolojinin insanlara sağladığı tüm kolaylıkları kullanmaya özen gösteriyor.

Tasarım konusunda açık görüşlü ve yenilikçi bakış açısına sahip Palmiye dünyaca ünlü, başarılı mimarların ve tasarımcıların düşünce ve hislerini hayata geçirdikleri eşsiz ürünler ile sıradışı çözümlerin adresi oluyor. Alanında birçok “ilk”e imza atan Palmiye, 6 kıtada kendi bölge müdürlükleri, ofisleri ve alternatif satış kanalları ile birçok ülkede faaliyet gösteriyor. Palmiye, kendisine özel tasarlanan Apple Store’dan indirilen My Palmiye App aracılığıyla ürünlerini iPhone veya iPad ile kontrol etme lüksünü müşterilerine yaşatıyor. Sektörde yarattığı sinerji ile pazarda hızla genişleyen Palmiye birçok ülkede kendi ofisi ile hizmet verirken hizmet kalite standartlarından ödün vermiyor.

Detaylı bilgi için: www.palmiye.eu