İtalyan (BTicino)’den yaşam alanlarına ESTETİK ÇÖZÜMLER

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan İtalyan BTicino, yaşam alanlarında küçük dokunuşlar yapmak isteyenlere modern çözümler sunuyor. BTicino Axolute, Livinglight ve Air serileri, özgün tasarımlarıyla bulunduğu mekanlara estetik ve modern bir hava katıyor.

Bticino LLYaşam alanlarındaki dekorasyona muhteşem uyum sağlayan Axolute serisi, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle  Livinglight serisi ve incecik yapısıyla  Air serisi evlerinde kendi stilini oluşturmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Bticino Axolute (2)Air, dikdörtgen ve eliptik formlardaki tasarım seçenekleriyle Axolute serisi, ahşabın doğallığı ve derinin sofistike duruşunu bir araya getiren ürünleriyle evlerde yepyeni bir atmosfer yaratıyor. Beyaz, alüminyum ve antrasit renk seçenekleriyle modern çizgileri zarif kombinasyonlarla buluşturan Livinglight serisi ise enerji tasarrufu sağlayan çevreci performansı ve kalitesiyle göz dolduruyor. Air’in 5 mm’den ince tasarımı ve şık görünümü ise yaşam alanlarında zarafeti seven tasarım tutkunlarını bekliyor.

Daha fazla bilgi için: www.bticino.com.tr