(ERYAP GRUP), markalarını tek bir isim altında birleştiriyor!

Başta yalıtım alanı olmak üzere İnşaat sektöründe, 2001 yılından bu yana öncü ve yenilikçi kimliğiyle faaliyetlerini sürdüren Eryap Grup, Türk yapı sektöründe hizmet veren lider markalarının gücünü, XPS sektörüne adını altın harflerle yazdırmış yine kendi markası olan “Bonus” adı altında topluyor. Logo tasarımında “Bilgi, Birikim, Beraberlik ve Başarı’’yı ifade eden 4B simgesini kullanan Bonus, “Yalıtımın İyisi” sloganı ile iddiasını sürdürüyor.

Yüzde 100 milli sermaye ile ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına destek olmak, gelecek nesillere daha kaliteli bir yaşam bırakmak için hiç durmadan çalışan ve gelişen Eryap Grup, salt isim değişikliği yapmıyor; geliştirdiği üretim teknolojisi ile de ürünlerini yalıtım sektöründe lider konumda tutmayı hedefliyor.

1467379845 ERYAPOn beşinci yılına ürünlerini yeni bir isim adı altında sunarak giren Eryap Grup; bu doğrultuda logosunu, renklerini, ürünlerini ve çalışma sistemini de tamamen yeniliyor. Kurulduğu ilk günden bu yana sürekli gelişimi ve yükselmeyi hedefleyen Eryap Grup, bu hedefini firma logosuna da taşıyarak “Sürdürülebilir ve Sürekli Gelişim” misyonunu görsel olarak da ifade ediyor.

Eryap Grup’un ilk markası olan American Siding Dış Cephe Kaplama Sistemleri ve özellikle ihracat alanında Eryap Grup’u yıllardır lider konumda tutan Winer Polimer Kapı Pencere Sistemleri ise yollarına yine kendi isimleriyle devam ediyor. Ürünlerini tamamen yerli kaynaklar kullanılarak üreten ve ülkemize artı değer katan Eryap Grup, birleşmeden doğan güç ile prestijli projelerin tercihi olarak yapı sektöründe isminden söz ettirmeye devam edecek.


ERYAPLOGOEryap Grup Hakkında

Eryap Grup 2001 yılından bu yana inşaat sektöründe, özellikle yalıtım alanında öncü ve yenilikçi kimliğiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Türk yapı sektörünün lider markalarını üreten Eryap Gaziantep, İstanbul ve Sakarya’da toplam 150.000 metrekareyi aşan 3 üretim tesisinde dış cephe kaplama sistemleri, ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemeleri ve polimer kapı-pencere sistemleri üretimi gerçekleştiriyor. 2001 yılında Gaziantep’teki ilk tesisinde, sektörün ilk dış cephe kaplaması üretimini gerçekleştirerek American Siding markasını sektöre kazandıran Eryap Grup, 2005 yılında İstanbul Silivri’de toplam 50.000 metrekare alanda kurulan ikinci tesisinde siding uygulamasının tamamlayıcı unsuru Bonus|Pan markalı XPS Ekstrüde Polistiren ısı yalıtım levhası üretimine başladı. Daha sağlıklı, uzun ömürlü ve daha güvenli yaşam alanlarının sağlanabilmesi için ürün portföyünü genişleten Eryap Grup, 2007 yılının son çeyreğinde İstanbul Silivri tesislerinde Bonus|Focus Membran markalı bitümlü su yalıtım örtülerinin üretimine başlayarak su yalıtım ürünleri sektöründe de yerini aldı. Bunların yanında 2009 yılı sonunda Bonus|Manto Isı Yalıtım Paket Sistemi, 2010 yılında Winer markalı Polimer Kapı ve Pencere Sistemleri, 2011 yılında Bonus|Focus Shingle çatı kaplama malzemesi ve son olarak 2012 yılında doğa dostu Bonus|Wooler marka taş yünü ürününü pazara kazandırarak ile sektördeki liderliğini sürmeye devam ediyor.