(Gaggenau) yaz akşamlarını Boğaz’da SİNEMA KEYFİYLE serinletiyor!

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası olan ve bu yıl 333. yılını kutlayan Gaggenau, Yeniköy’de bulunan tarihi Sait Halim Paşa Yalısı’nda bu yıl ikincisini düzenlediği “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” etkinliğiyle sıcak yaz akşamlarında sinemaseverlere serin ve unutulmaz bir açık hava sinema deneyimi yaşatacak.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanan zengin açık büfe ikramlarla ve müzik eşliğinde 19.30’da sunulan akşam yemeğini 21.30’da boğaz kenarında eşsiz bir sinema deneyimi takip edecek. 13 Temmuz’dan Eylül ayının sonuna kadar sürecek bu unutulmaz deneyim için biletler Biletix’te satışa sunuldu.

1467380327


Gaggenau Hakkında

Üstün kaliteli ev aletleri üreticisi Gaggenau, “Made in Germany” teknolojisi ve tasarımı ile inovasyonda bir lider. Defalarca uluslararası ödüller alan, ürünleri ile ev mutfaklarında sürekli yeni devrimler yaratan şirket, 1683 yılına kadar uzanan geçmişiyle öne çıkıyor. Şirketin başarısı, teknolojik açıdan ilerleme ve işlevsellikle kombine edilen net bir tasarım dili temeline dayanıyor. 1995 yılından bu yana BSH Hausgeräte GmbH Münih’in bir iştiraki olarak faaliyet gösteren Gaggenau, bugün, 50’yi aşkın ülkenin metropollerinde, amiral gemisi galerileriyle temsil ediliyor.

Detaylı bilgi için: www.gaggenau.com