(ISVEA) SOTTAQUA ile tek seride onlarca farklı seçenek…

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinde lider marka İtalyan ISVEA, ilhamını doğadan ve sudan aldığı Sott’Aqua Serisi’nde her zevke ve banyoya hitap edecek onlarca farklı seçenek sunuyor.

Ödüllü tasarım stüdyosu Nativita Design Studios ve ödüllü tasarımcı Sevil Acar’ın imzasını taşıyan Sott’Aqua Serisi, İtalyanca’da su altı dünyası anlamına geliyor. Tasarım sürecinde su altı dünyasının sonsuz zenginliği, gizemi ve dinginliğinden esinlenilen seri, ilhamını doğadan ve sudan alıyor. Denizaltı canlılarının yumuşak, akıcı, huzur veren formlarının banyolarda hayat bulmasını sağlayan Sott’Aqua’da Soffice ve Marino olmak üzere birçok farklı kombinasyon seçeneği sunan 2 farklı model banyo mobilyası bulunuyor. Lavabolarda da çok farklı model ve ebatlarda alternatifleri bulunan serinin, banyolara farklı bir hava katacak, monoblok seçeneği de mevcut.

ISVEA - Sott'Aqua MarinoSharp & Slim Özelliği

Sott’Aqua serisine ait lavabolar, Sharp&Slim teknolojisi ile üretilen ultra ince kenar özelliğine sahip. Geliştirdiği teknolojilerle farkını her defasında ortaya koyan İtalyan ISVEA, Sharp&Slim teknolojisiyle daha önce üretilemeyen incelikte seramik tasarımlar sunarak seramiğe en narin şekli veriyor. Teknoloji ve tasarımın mükemmel senteziyle hayat bulan Sott’Aqua serisi lavabolar, incecik kenarları ve akıcı hatlarıyla banyoları eşsiz bir görünüme kavuşturuyor.

ISVEA - Sott Aqua MarinoÖdüllü Seri

Sott’Aqua Serisi, tasarım dünyasının en önemli ve prestijli yarışmaları arasında yer alan A’Design Award ve Red Dot Design ödüllerine sahip ürünleri içeriyor.


ISVEA  Hakkında

ISVEA, 1962 yılında Angelucci ailesi tarafından Roma’ya 200 km uzaklıkta Eusanio Del Sangro yakınlarında Italya’nın 7. Vitrifiye seramik fabrikası olarak kurulmuştur. Vitrifiye seramik alanında dünyanın önde gelen ülkesi olan İtalya’da, karakteristik bir italyan üreticisi olarak faaliyetlerini yürütmüştür. Özellikle Güney İtalya’da yaygın bir marka olan ISVEA, pazarda ilk 10 üretici arasında yer almıştır. 2013 yılında ECE Holding tarafından satın alınarak Türk banyo gereçleri pazarıyla buluşturulan ISVEA; İtalyan tasarım kültürü, kalite ve fonksiyonellik yaklaşımını tüketicilere sunmayı amaçlamaktadır. ISVEA bambaşka bir banyo deneyimi yaşatmayı ve tüketicileri ile duygusal bağ kurmayı ilke edinen felsefesi ile Türkiye’de de öncelikli tercih edilen banyo markası olmayı hedefliyor.