Tasarım Köyü İzmir 2016 YÜRÜTÜCÜ BAŞVURULARI Açıldı!

Ulusal Mimarlık Öğrencileri Buluşması’nın 32’ncisi geçtiğimiz yıl Seferihisar’da Tasarım Köyü “teması” ile düzenlenmişti. Etkinlikte mimarlık ve farklı disiplinlerden olmak üzere çeşitli atölyelere yer verilip benzer yaklaşımla farklı alanlardan söyleşiciler ve katılımcılar konuk edilmişti.

Tasarım Köyü İzmir ekibi bu defa 2016 yazında ikincisini düzenlemek üzere yola koyuluyor. Yeniden köy bağlamını çalışma alanı haline getirecek olan Tasarım Köyü organizasyonu,  “X, V, T – her yerde ve hiçbir yerde” teması ile 27 Ağustos – 5 Eylül 2016 tarihleri arasında Seferihisar’ın Turgut Köyü’nde gerçekleşecek.

Tasarım Köyü’nde atölye düzenlemek için;

İsminiz, okulunuz, bölümünüz, çalışma alanınız ve iletişim bilgileriniz ile;
Yapmak istediğiniz atölyenizin ismi, ihtiyaç listesi, optimum katılımcı sayısı ve atölyenin kurgusunu açıklayacağınız kısa bir metni 8 Temmuz saat 23.59’a kadar tasarimkoyuizmir@gmail.com adresine göndermelisiniz.fb-bannerxvt2


Dipnot: Program net olmamakla birlikte 27 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında 10 gün sürecek olan etkinliğin 6 günü atölye çalışmalarına ayrılmıştır. Atölye katılımcıları bu sürede atölye kurgularına göre değişiklik yapabilirler.

Geçmiş yıla ait bilgiler, bu yılın teması ve Turgut Köyü ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz ”Yürütücü Bilgilendirme Kitapçığı”na şuradan ulaşabilirsiniz:

https://issuu.com/tasarimkoyuizmir/docs/yurutucu_dosyasi

Tasarım Köyü İzmir’i takip edebileceğiniz hesaplar:

tasarimkoyuizmir.org
facebook.com/tasarimkoyuizmir
twitter.com/tasarimkoyu
issuu.com/tasarimkoyuizmir
instagram.com/tasarimkoyuizmir
youtube.com/channel/UCrggK1TDzEzqk7YHawXrbEg “