(Daikin) kullanıcılarına İNDİRİMLİ BAKIM HİZMETİ sunuyor!

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, 136 yılın en sıcak yazında kullanıcılarının sorunsuz bir yaz geçirmesi için indirimli bakım kampanyası başlattı. Daikin, Airfel, Auer ve Daylux markalı klimalar için 31 Temmuz tarihine kadar devam eden kampanyada kullanıcılarına indirimli fiyatlarla bakım hizmetinden yararlanma olanağı sağlıyor.

Daikin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı bünyesinde yürütülen kampanya kapsamında, yüzde 25’e varan indirimlerden yararlanmak mümkün olacak.

Emura_IIDüzenli bakım enerji tasarrufu sağlıyor

Yetkili ve uzman kişiler tarafından yapılan klima bakımının önemine dikkat çeken Daikin yetkilileri,  bu konuda şu bilgileri verdiler: “Klima uzmanı olarak anılan bir marka olarak, cihazlarımızın üretimi kadar kullanımında da verimli ve güvenli çalışmasına her zaman önem veriyoruz. Kullanıcılarımızın indirimli bakım kampanyası ile klima bakımını yaptırarak, sorunsuz bir yaz geçirmesini istiyoruz. Klimaların sadece bir yaz değil, düzenli aralıklarla bakımdan geçmesi gerekiyor. Periyodik bakım, klimanızın uzun ömürlü olmasından arzu ettiğiniz iklimlendirme konforuna kadar pek çok açıdan önem taşıyor. Düzenli aralıklarla bakım yaptırmak klimanızın ilk günkü performansını ve ilk günkü enerji tasarrufu değerlerini korumasını sağlıyor. Kullanıcılarımıza bakımı yapılmayan klimalar yüzünden yüksek faturalar ödememelerini öneriyoruz.”

Bayileri ve çağrı merkezi kanalıyla müşterilerini bilgilendiren Daikin, bu kampanyayı müşterilerine indirimli hizmet sunarken bir bilinçlendirme hareketi olarak da görüyor.

31 Temmuz tarihine kadar Daikin’in avantajlı bakım kampanyasından yararlanmak isteyen Daikin müşterileri, 444 999 0 destek merkezini arayarak, her türlü soru ve sorularına yanıt alabiliyor.


Daikin Türkiye Hakkında

Türkiye’de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Airfel’i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; 6 bölge müdürlüğü, 159 bayi, 8 Sakura bayi, 9 showroom, 500 satış noktası ve 500’ün üzerindeki yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın da Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlanan Daikin Türkiye, CIS ülkelerinin (Azerbaycan, Özbekistan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan) ve Kuzey Irak ile KKTC pazarlarının sorumluluğunu da üstlenmiştir.

Daikin Hakkında

Osaka-Japonya’da 1924 yılında kurulan Daikin Industries Ltd., bugün 145 ülkede 18 milyar doları bulan cirosu, 60.000’den fazla çalışanı ve 82 tane üretim tesisi ile dünya ısıtma, soğutma, havalandırma ve flurokimyasal ürünlerinde sektör lideridir. Konut, ticari ve endüstriyel iklimlendirme uygulamaları için müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını gözeten Daikin, tüm dünyada ürün geliştirme alanındaki öncü yaklaşımları ve entegre çözümlerinin rakipsiz kalitesi ve kullanışlılığıyla tanınmaktadır. Daikin Türkiye’nin de bünyesinde yer aldığı Daikin Europe NV, 1972 yılında Avrupa pazarına yenilikçi ürünlerini sunmak için Belçika Oostende’de kurulmuştur. Daikin Industries Ltd.’in yüzde 100 iştiraki olan Daikin Europe NV, 5.500 çalışanı, Belçika, Türkiye, Çek Cumhuriyeti (2), Almanya, İtalya ve İngiltere’deki 7 üretim tesisiyle Avrupa’nın en büyük klima, ısı pompası ve soğutma cihazı üreticisidir. Bugüne kadar 500.000’in üzerinde kurulumu gerçekleştirilen Daikin Altherma, Avrupa’da en çok satan ısı pompası sistemleridir.

Detaylı bilgi için: http://www.daikin.com.tr