(Zehnder) CORNWALL

“Banyonuzda bir radyatöre yer verecekseniz ve göz alıcı bir sadeliğe ve işlevselliğe sahip olmalı.” diyenlerdenseniz Zehnder ‘in tasarladığı Cornwall modeli banyolarda sıcacık bir sadelik rüzgarı estiriyor.

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi olan Zehnder’in banyolar için üretilen sade ve şık radyatörü Cornwall, yüksek kalitedeki krom kaplaması, ve sade görünümü ile kalite ve şıklığı buluşturuyor. Cornwall, estetik tasarımı ve avantajları ile banyolarınızda dikkat çekici bir fark yaratıyor.

Banyolarda alternatifli çözümler

En küçük alanlarda bile özgün tasarımdan ödün verilmeden ortaya çıkarılan Cornwall, en küçük boyu 60×45 olan modelleri ile küçük evlere minimalist çözümler sunarken, tüm mimari projeler ile de mükemmel uyum sağlıyor ve hem son kullanıcının hem de yapı profesyonellerin büyük beğenisini kazanıyor. Cornwall, banyosunda ferahlık ve zarafet isteyen herkesin ilk tercihleri arasında yer alıyor.Zehnder_cornwall2

Sadece güzel değil aynı zamanda işlevsel

Zehnder Cornwall, korozyon direnci yüksek malzemeden üretilmesi sayesinde açık sistemler için uygun bir hale geliyor. Su ile işletme sistemi bulunan ve radyatörün yanı sıra havlu ısıtıcı olarak da kullanılabilen Cornwall’un geniş boru mesafeleri ona işlevsellik kazandırıyor, birden fazla ve kalın havluların asılabilmesine de olanak sağlıyor. Bu sayede kullanıcılarını rahatlıkla buluşturan Cornwall, klasik banyolarda da estetik bir görünüm yakalanabileceğini kanıtlıyor.