(Hilti)’nin Ödüllü Yeni Ürünü DÜNYADA Bir İlk!

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, betona ve çeliğe çivi çakabilen dünyanın ilk sadece batarya ile çalışan Çivi Çakma Makinası Hilti BX 3-IF ürününü sektörle buluşturdu. İlklerinin yanı sıra Red Dot 2016 ve iF Product Design 2016 ödüllerine de layık görülen Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, dolu tuğla, beton ve çelikte güvenilir, sürekli olarak yüksek performansta ve yüksek tespit kalitesinde kullanım sağlıyor.

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat ve el aletleri sektöründe fark yaratan marka Hilti, Red Dot 2016 ve iF Product Design 2016 ödüllerine de layık görülen yeni ürünü Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası’nı pazara sundu. Dünyada bir ilk olarak betona ve çeliğe çivi çakabilen Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, güvenilirliği ve yüksek performansıyla da dikkat çekiyor.

Dolu tuğla, beton ve çeliğe çivi çakan ve elektrik enerjisi haricinde herhangi bir yakıt kullanmadan çalışan Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, saniyede 1 çivi çakabilen son derece verimli tespit hızına sahip. Akünün tek şarjıyla 600 çiviye kadar çakma olanağı sunan Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, uygun olabilecek bütün ana malzemelerde hızlı ve kolay montaj için en büyük yardımcı olmaya aday.

Alet ve akü durumunun kolayca izlenmesi için LED göstergeye sahip olan Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası; köşelere, duvarın yakınına veya dar yerlere kolay erişim için dizayn edilmiş ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayrıca makinaya daha az kuvvet uygulayarak çakma işlemine hazırlama, daha az gürültü ve daha az geri tepme özellikleri sayesinde yüksek kullanıcı konforu sunuyor. Alçı panel profilini betona, dolu tuğlaya ve çeliğe seri bir şekilde sabitleyebilen Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, iç mekan alçı panel uygulamaları, küçük çaplı elektrik boru (conduit) montajı, küçük çaplı ısıtma soğutma boru kelepçe ve klemplerinin montajı için de ideal bir performans sergiliyor.


hilti logoHilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Bundan tam 75 sene önce 1941 yılında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 23 bin 385 çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (yaklaşık 12,9 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 250’ye yakın çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

*Merkez Bankası’nın 30 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.

Detaylı bilgi için hilti.com.tr