8. ULUSAL ÇATI VE CEPHE SEMPOZYUMU (Braas Çatı Sistemleri) ana sponsorluğunda gerçekleşti…

Çatı Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) tarafından, 02-03 Haziran 2016 tarihlerinde düzenlenen “8. Ulusal Çatı & Cephe Sempozyumu” Braas Çatı Sistemleri ana sponsorluğunda gerçekleşti. Konusu “Çatı ve Cephe Sistemlerinde Yangın ve Rüzgar Güvenliği” olarak belirlenen bu yılki sempozyumda, sektördeki gelişmelere ve akademik çalışmalara yer verildi.

Hızla büyüyen çatı sektörünün gelişmesine katkıda bulunmayı ve çatı konusunda toplumsal bilincin artmasını hedefleyen sempozyuma; akademisyenler, mimar ve tasarımcılar, yapı malzemesi üreticileri, öğrenciler ve ilgili diğer meslek grupları ilgi gösterdi.

Daniş Navaro
Daniş Navaro

Sempozyumun açılışında ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Nazım Yavuz’un yanısıra Sempozyum Yürütme Kurulu Başkanı Prof.Dr. Nihal Arıoğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Sema Ergönül birer konuşma yaptı. Sempozyumun açılışında Braas Çatı Sistemleri Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Dr. Daniş Navaro, iş dünyası ile üniversiteleri bir araya getiren önemli bir organizasyona daha katkıda bulunmuş olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti ve günümüzün gelişen teknolojik koşullarında çatının bir mekan olarak insanla, çevreyle, iklimle ilişkisini de içeren yeni fonksiyonlarını ortaya koyan bir sunum yaptı.


Braas Çatı Sistemleri Hakkında

1464937985_braas_logo

Merkezi Almanya’da bulunan dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Braas Monier Building Grup, 37 ülkede 100’den fazla üretim tesisi ve yaklaşık 7735 çalışanı ile sektöründe pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor.

 

Türkiye’de Braas markası ile 1998’den beri üretim gerçekleştiren firmanın  36.000 m2 alan üzerine kurulu Gebze tesisleri; tam otomasyonlu üretim tekniği ile dünyanın en teknolojik kiremit fabrikalarından biri olma özelliğine sahip. 

Tasarım ürünleri ile yepyeni bir çatı sistemi anlayışını hayata geçiren Braas; geniş ürün yelpazesinin yanısıra danışmanlık ve mühendislik hizmetlerini de en yüksek kalite ile müşterilerine sunuyor.

Detaylı bilgi için: www.braas.com.tr