(Crate and Barrel)’ın Halıları ile EVİNİZE RENK Katın!

Crate and Barrel, farklı halı alternatifleri ile evlerinde ufak detaylarla büyük değişiklikler yaratmak isteyenlere ilham veriyor

Stil sahibi evlerin vazgeçilmezi Crate and Barrel’ın Olin, Anice, Baxter ve Sisal serileri, tasarımları ile evlerinize ve renk şıklık katıyor.

Crate and Barrel’ın %100 pamuktan üretilen Olin Halı serisinde, fildişi kalın çizgiler ile gri ve siyahın uyumu göz kamaştırıyor. Dokuma ustaları tarafından el tezgahında itinayla dokunan Olin halı, farklı boyutları ve rahatlığı yansıtan tasarımıyla dikkat çekiyor.

Geleneksel motiflerle modern çizgilerin buluştuğu Anice Halı, siyah ve beyazın eşsiz uyumunu evlerinize taşıyor. Zanaatkarlar tarafından Yeni Zelanda yünlerinden elde dokunan Anice halı; büyüleyici tonlamasıyla dinamizmi çağrıştırırken, antik ve çağdaş dokunuşları bir arada sunuyor.

Sisal liflerinden dokunarak zarif buklelerle bezenmiş Sisal Halı, koridor ve oturma odası gibi yoğun olarak kullanılan alanlara modern bir dokunuş kazandırıyor. Sadeliği ve şıklığı bir araya getiren Sisal serisi, dayanıklı ve çok amaçlı olmasının yanı sıra evlerini yenilemek isteyenlere de ilham kaynağı oluyor.

Crate and Barrel, farklı halı alternatifleriyle evlerini yenilemek isteyenleri Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tradresine bekliyor.


Crate and Barrel Hakkında:

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 54 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.