(SAMET) Ankara’daki Tüm İş Ortaklarını SAMET İNOVASYON DÜNYASI ile Tanıştırdı…

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET’in, “İnovasyon Dünyası”nı tanıtmak üzere ülke çapında gerçekleştireceği tanıtım toplantılarının ilk durağı Ankara oldu. Projenin ilk fazında SAMET, yenilikçi ürünleri ile Ankara’nın ardından, İzmir ve İstanbul’daki kanal ortakları ve modüler mobilya üreticileriyle buluşacak. Tanıtımlar ilerleyen aylarda tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde devam edecek.

SAMET, kanal ortakları ve modüler mobilya üreticilerinden oluşan; markanın müşterileriyle arasındaki güçlü bağı kuran bayilerine ‘İnovasyon Dünyası kapsamında geliştirdiği yeni nesil ürünleri olan SMARTFLOW, ALPHA BOX Çekmece Sistemleri, yeni kalkar kapak sistemi ürünleri (D-Lite Lift, Mono & DuoLift) ve sürme kapak çözümlerini (SMT 75, SMT 100, SMT 500) tüm detaylarıyla tanıtıyor. Projenin ilk fazı Ankara’daki bayilere yönelik tanıtım toplantısı ile başladı.1464012622_DSCF4567

Ankara’daki bayilere SAMET İnovasyon Dünyası ile ilgili detayları aktaran markanın Yönetim Kurulu Başkanı Saldıray Kızıltan, markanın bu ürünler ile birlikte hem mutfak & banyo hem de gece gündüz mobilyaları kategorilerine çok hızlı giriş yapacaklarını belirtti. Bununla birlikte SAMET’in bir mobilya üreticisinin ve son kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak akılcı, yeni nesil tüm ürün grubuna sahip en önemli marka olduğunu belirtti.

Saldıray Kızıltan
Saldıray Kızıltan

Üstün teknolojinin mükemmel tasarım ve inovasyonla buluştuğu, ince ve elegan yanak tasarımı ile benzersiz bir ürün olan “SMARTFLOW” Çekmece Sistemleri, yüksek kaliteli ray teknolojisi ve fonksiyonelliği ile öne çıkan “ALPHABOX” ve Kalkar Kapak Sistemlerinde menteşe kullanılmayan teknolojisi ile önemli bir kolaylığa ve şık tasarıma sahip olan “D-LITE LIFT ilk olarak Ankara’daki bayilerle buluştu. Bayi tanıtım toplantıları ile 24 Mayıs’ta İzmir ve 31 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşecek tanıtım toplantıları ile devam edecek.1464012645_DSCF4690


SAMET Hakkında

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş., 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 2400’ü aşkın ürün çeşidi ve 43 yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar piyasasında öncülüğünü korumaktadır.

SAMET A.Ş., 32.000 m2‘si kapalı olmak üzere toplam 80.500 m²’lik bir alanda en son teknolojiyle donatılmış modern ve yüksek kapasiteli üretim tesislerinde 1.400 çalışana sahiptir. İnovasyon ve tasarıma önem veren SAMET A.Ş.’nin AR-GE bölümünde 130 çalışan bulunmaktadır. İç pazarda 500’ü aşkın aktif bayi, A.B.D., Rusya, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan, Slovenya ve Çin ağırlıklı olmak üzere beş kıtada 100’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla SAMET A.Ş., Türkiye’de ve dünyada mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen markasıdır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendiren SAMET, sürekli daha iyiye ulaşma hedefi ve çevre bilinciyle, global pazarda sektörün en büyük oyuncuları arasında yer almaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: www.samet.com.tr