(ÇANAKKALE SERAMİK), ‘Marmoles Brillo’ ile GÖRKEMLİ Banyolar Yaratıyor!

Seçkin mekanlar için estetik çözümler sunan Çanakkale Seramik, farklı mermer tipolojilerini buluşturduğu ‘Marmoles Brillo’ koleksiyonu ile mekanlara asalet katıyor.

Mermerin sade ancak elit görüntüsü, yüzyıllardır mekanlara lüks bir görünüm katıyor. İtalya’nın Toskana Bölgesi’ndeki Carrara şehrine özgü ünlü Calacatta mermeri, İspanya’da Santa Magdalena’nın ünlü mermeri Pulpis, Türkiye’de çıkarılıp işlenen ve butik mermerler arasında olan Mocha Perla, Kanada’nın ünlü doğal taşı Eramosa… Tüm bu seçkin mermer türleri ve çok daha fazlası Marmoles Brillo koleksiyonunda,Çanakkale Seramik kalitesiyle beğeninize sunuluyor. 1463141685_anakkaleSeramik_Marmoles_Brillo_Calacatta_noktali

Bu çok özel koleksiyon geniş doku ve renk seçenekleri, tüm dokularda üretilen dekor ve 3D bordür alternatifleri ile görkemli atmosferler yaratıyor.

Dünyanın çeşitli noktalarından, en değerli mermerlerin bir araya getirildiği Marmoles Brillo, stil sahibi mekanlar tasarlamanıza yardımcı oluyor.

Yeni koleksiyonunda şıklığı ve görsel zenginliği bir arada sunan Çanakkale Seramik, 30×90 cm rektifiyeli duvar karoları ve 60×60 cm rektifiyeli yer karolarını kullanıcı ile buluşturuyor.1463141667_anakkaleSeramik_Marmoles_Brillo_Calacatta_yer_01