(Binat İletişim) YAPI FUARIndaydı!

İletişim projeleri ve mimari yayınlar üreten Binat İletişim & Danışmanlık 39.Yapı Fuarı – Turkeybuild’de kurduğu standında büyük ilgi topladı. Beş gün boyunca çalışmalarını Yapı Fuarı’ndaki standından yöneten Binat İletişim ekibi okurlarıyla tanışırken bir yandan da etkinliğin nabzını tuttu.

Standda Binat İletişim imzası taşıyan proje ve yayınlara örnek olan BETONART, tim platform Gazetesi, bi_özet ve TAG platform ziyaretçilere tanıtıldı. Ziyaretçilerin yayınları incelemesi ve bi_özet ekibinin çalışmaları için keyifli bir ortam oluşturan stand, ERSA Mobilya’nın ofis mobilyaları koleksiyonundan seçilerek tasarlandı.

bi_özet haber portalında beş gün boyunca sektörün farklı alanlarından mimar, mühendis ve yöneticilerle söyleşiler yayınlandı. Yapı malzemesi firmalarının standlarını aktif olarak ziyaret eden bi_özet ekibi, doğrudan firmalardan edindiği  en yeni kurumsal haberleri paylaştı.img_2307-e1463067953115

11-12 Mayıs tarihlerinde Fuar kapsamındaki “Mimar Özel Gezisi”ni yürüten Binat İletişim, Ankara ve İzmir’den davet edilen mimarlar için hazırladığı programa dahil olarak “Sancaklar Camii Gezisi”ni düzenledi. Sancaklar Camii projesinin ekibi olan EAA’dan Leyla Kori’nin uygulama ve tasarım sürecinin hikayesini paylaştığı etkinlikte mimarların projeye dair soruları cevaplandı.

39.Yapı Fuarı’nın 4. gününde düzenlenen, bi_özet Yapı Sektöründe İletişim Toplantıları Dizisi’nin ilk etkinliği ‘Kariyer’de Burcu Başer, Banu Uçak, Cemal Emden, Burçin Yıldırım, Pınar Gökbayrak ve Emre Gündoğdu, Neslihan Şık moderatörlüğünde kariyer serüvenlerini dinleyenlere aktardılar.13217316_1679529585630731_8752184042613367412_o

Etkinlik sonrasında bi_özet’in birinci yaşına basmasını kutlamak için standda gerçekleştirilen kokteyle, portal ile haberlerini ve projelerini paylaşan, yapı sektörünün bütün öznelerinden bi_özet dostları katıldı.