Binlerce Ev, (İNTEMA MUTFAK) ile Süsleniyor!

Son dönemin en gözde ve en trend 10 konut projesinin mutfaklarını hazırlamak üzere anlaşan İntema Mutfak, Inova modeliyle 8 bin dairenin mutfağına imzasını atıyor.

İdeal mutfak yaşamını uzmanlıkla tasarlayan İntema Mutfak, son dönemin en gözde konut projelerinde Eczacıbaşı kalitesiyle yer alıyor. Modern çizgisi ve modüler mutfak mobilyası kullanıcılarına sunduğu kaliteli ürünlerle İntema Mutfak, son dönemde toplam 10 farklı projede tercih edildi.

İstanbul, İzmir, Bursa, Adana ve Trabzon’da devam eden 10 projede Inova modeli ile yer alan Intema Mutfak, 8 bin daireyi sahipleri için hazırlıyor.

İşbirliği yapılan inşaat firmaları ve mutfaklarına hayat verilen projelerden bazıları:

  1. Garanti Koza İnşaat – Koza Park İstanbul
  2. Aşçıoğlu İnşaat – Selenium Ataköy İstanbul
  3. Tahincioğlu GYO – Nida Seyrantepe İstanbul
  4. Akfen – İncek Loft Ankara
  5. Özdilek – Orange City Bursa
  6. İnallar Otomotiv – Hayat Evleri Bursa
  7. Meteor İnşaat – Dikencik Bursa
  8. Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme – Point Bornova İzmir
  9. Trabus Yap ı- Armada Residence Trabzon
  10. İBA İmar İnşaat – Pınarlıbahçe Adana

Printİntema Mutfak Hakkında

Eczacıbaşı Holding’in sahip olduğu 30 yıllık mobilya deneyimi ile yaratılan İntema Mutfak markalı mutfak mobilyaları yenilikçi ve modern çizgisiyle ve modüler mutfak mobilyası kullanıcılarına sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, markalı mutfak pazarında öncü marka olma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. İntema Mutfak, iletişim çalışmalarını tüketiciler için ideal mutfak yaşamını tasarlayan uzman bir marka olma yönünde yürüterek, marka ile kullanıcıları arasında duygusal bir bağ kuruyor. Tüketicisine formu ve tasarımı ile farklılaşan alternatifler sunmak, aynı zamanda ürün, malzeme ve fonksiyon detaylarındaki çeşitliliği desteklemek amacıyla moda ürün gamını destekleyici ürün geliştirme çalışmalarına odaklanıyor. İntema Mutfak ürünleri, Türkiye genelinde 35 satış noktasında uzman satış kadroları ile, satış öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra; satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini de tüketicilerine sunuyor.