Çağdaş Mimari Düzenlemelerin Tamamlayıcı Parçası: (Zehnder) Metropolitan

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in rafine ve şık radyatörü Metropolitan, her ortama, stile ve mimari çözümlere uyum sağlamasıyla hem yapı profesyonellerinin hem de son kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. 700 farklı renk seçeneğine sahip olması ile tüm yüzeyler de istenirse kontrast istenirse de aynı tonlarda bir şıklık yakalayarak uyumunu hiçbir şekilde bozmuyor ve bütünlük sağlıyor.

Bir radyatör istiyorsanız aradığınız Metropolitan!

Yassı dizaynı ile yenilikçi yapısını adeta bir sanat eseri gibi ortaya koyan Zehnder Metropolitan, hafif görünümü ile de ortama ferahlık veriyor. Farklı boyutlarda da uygulanabilme imkanı sunması dekorasyonu ve ortamın düzeni bozmadan kendini göstermesine olanak tanıyor. Eko ve Comfort modelleri bulunan Metropolitan, yenilikçi yassı yüzeye sahip arkası üçgen profilleri sayesinde incelerek derinleşir ve bundan dolayı son derece ferah bir görünüme sahiptir. Yüksek oranda ışınım konforu sağlamasıyla da kullanıcıların beklentilerine en doğru cevabı veren Metropolitan, opsiyonel olarak, gizli bağlantı sistemi ile yapılan zarif vana entegrasyonu ile de son derece işlevseldir.metropolitan_schlafen_p_042_Original

Bahardan kışa hazırlık!

“Yazın keyfi bitince kışın keyfi de aynı yerde huzurla devam etsin.” diyenler ve kışın da yazlık evlerinin keyfini sürmek isteyenler için harika bir ürün olan Zehnder Metropolitan, bahar ayından kışa hazırlanacak olanların ilk tercihi oluyor.

Banyonuzda da fark yaratmak için; Metropolitan Bar ve Metropolitan Spa

Yaşam alanınıza mükemmel uyum sağlan Zehnder Metorpolitan, Bar ve Spa modelleri ile de banyonuza enerji ve rahatlık sunuyor. 700 farklı renk seçeneği, sade ve ferah görünümlü ısıtma boruları ile hem radyatör hem de havlu tutucu olan Metropolitan Bar ve Metropolitan Spa, elektrikli işletme modelleri ile yerden ısıtmalı evler için de harika bir çözüm ortağı oluyor. Tak kullan özellikleri ile kolay kurulum sağlayan ve kullanıcı dostu olan radyatörler, her dekorasyona uygun model seçenekleri ile banyoların baş köşesinde yer alıyor.