(Häfele) Gelecek İçin İlham Veren Konsept ve İnovasyonlarıyla YAPI FUARInda!

İnovatif ürünleriyle, alanında değişim ve dönüşümün öncüsü olan Häfele, mekan kavramını ve yaşam alanlarının tanımını değiştiren ürünleriyle Yapı Fuarı’nda yerini alıyor. Mobilya sektöründe olduğu kadar tüm yaşam alanları için önerdiği sistematik yaklaşım ve yenilikçi çözümlerle geleceği bugünden belirleyen Häfele, en yeni ürün ve çözümlerini 10 – 14 Mayıs’ta TÜYAP’ta profesyonellerle buluşturacak.

Dünyanın beş büyük yapı fuarından biri olan, 39 yıldır Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 10-14 Mayıs’ta yapı sektörünü profesyonellerle bir araya getirmeye hazırlanıyor. Sektöre yön veren inovatif yaklaşımları ve ilham veren temaları ile fuarda yerini alan Häfele, mobilya sektöründe olduğu kadar tüm yaşam alanları için önerdiği sistematik yaklaşım ve yenilikçi çözümlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

“HER METREKAREDE DAHA ÇOK HAYAT”

Häfele “her metrekarede daha çok hayat” yaklaşımıyla, yaşam biçimleriyle birlikte değişen dönüşen mekan anlayışına da mükemmel bir karşılık veriyor.

Daha çok hayat, daha çok konfor, daha elverişli ortamlar ve daha çok işlevsellik demek… Mekan içinde mekan yaratan sistemler, duvarla bütünleşen “pervazsız” kapılar, otel odasından mutfak sistemlerine teknoloji entegre edilmiş mobilyalar, zarifçe kayan modüler kapılar, değişen dönüşen mobilyalar, oteller, kamusal alanlar, rezidanslar, stüdyo tipi daireler ve yeni nesil tüm mekanlar için gelecekten ilham alan inovatif ürünleriyle Häfele, proje üreticilerine, mimarlara ve endüstriyel üreticilere konsept aşamasından mekânsal organizasyona bütünsel bir çözüm sunuyor.

İNOVASYON, İLHAM, TEKNOLOJİ, DENGE

Häfele Yapı Fuarı’nda ‘Gelecek için Fikirler’ de sunuyor. İlham ve İnovasyon mottosuyla oluşturduğu sergileme alanlarında inovatif çözümleriyle şaşırtıyor; sınırların belirsizleştiği, farklı zamanların ve fonksiyonların iç içe geçtiği sistematik çözümleri, metamorfoza uğrayan teknoloji entegre edilmiş mobilyalarıyla yeni bir mekan dili yaratıyor; algıları değiştiriyor.

Fuarın farklı mekanlarında işlevsel kullanıma özel hazırlanmış özel temalı alanlarda Hafele, değişim ve dönüşüm kavramını estetik ve tasarım farkı ile ortaya koyan yeni zengin koleksiyonu ile yatırımcılardan mimarlara, üreticilerden nihai tüketicilere tüm kitlelere uygun çözümlerini ortaya koyuyor.


HÄFELE HAKKINDA

90 yıldan fazla deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve son tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 130 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.