İş dünyasının çizgisi KARİM RASHİD tasarımları ile değişiyor!

Tuna Ofis, dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid ile işbirliği yaparak çok özel bir koleksiyona imza attı. Rashid’in “Doğada düz çizgi yoktur” düşüncesinden yola çıkarak tasarladığı Streem koleksiyonu, sıra dışı bir yaklaşımla ofislere yepyeni bir atmosfer kazandırıyor.

Bugünün ofis yaşamı, bugünün tasarımı” mottosuyla sektördeki farkını ortaya koyan Tuna Ofis, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli tasarımcılarıyla işbirliği yapmaya devam ediyor. Bu işbirliklerinin son örneklerinden biri olan ve farklı çizgisiyle dikkat çeken dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid imzasını taşıyan Streem koleksiyonu, ilhamını “Doğada düz çizgi yoktur” düşüncesinden alıyor. Karim Rashid’in akıcı, yumuşak bir görüntü taşıyan koleksiyonu Streem, yuvarlak formu, renklerdeki uyumuyla dinginlik hissi yaratıyor.

Nuri Tuna, Karim Rashid, Mehmet Arda
Nuri Tuna, Karim Rashid, Mehmet Arda

Tuna Ofis Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nuri Tuna, bu işbirliğine ilişkin şunları söylüyor: “Sıra dışı çizgisiyle tasarım dünyasına yön veren isimlerden biri olan Karim Rashid ile çalışmaktan son derece mutluyuz. Tuna Ofis olarak her zaman farklı, ses getirecek ve sektöre dinamizm katacak çalışmalar yapıyoruz. Karim Rashid’in ofis mobilyasına getirdiği bu yorumun uzun yıllar konuşulacak bir çalışma olduğuna inanıyoruz. Streem ile iş dünyasının çizgisini değiştireceğiz.”

Streem’i rahat, basit, minimal ama yine de beşeri olarak tanımlayan Karim Rashid, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Günümüzde ofisler son derece kartezyen bir stile sahip ve doğal akışımıza karşı duran, organik varlığımızla çelişen kafeslere dayanıyor. Yumuşak yuvarlak mobilyalar ise arkadaş canlısı, güvenli, dinginlik veriyor. Bu yuvarlak formlar vücudumuzun doğal bir uzantısı ve iş deneyimimizi ve üretkenliğimizi artıran eşsiz bir yolculuğa davet ediyor. Streem rahat, basit ve minimal ama yine de beşeri.”1461748711_karim_koltuk_4