SILVER Hareketli Pergola, Bahçe Keyfini Arttırıyor!

İç ve dış alanlarda mimari çözümler sunan Palmiye’nin düz hatları ve modern tasarıma sahip Silver ürünü dış mekan kullanımını kolaylaştırıyor.

Silver, yazın havadar ve güneşten korunan alanlar yaratırken kışın ise alanları sıcak bir bahçeye dönüştürüyor. Estetik bir mimari tasarıma sahip Silver, uygulandığı mekanla bütünleşerek şık bir atmosfer yaratıyor. İstenildiği takdirde Silver hareketli pergolanın etrafı cam ve benzeri materyaller ile kapatılıp, alanlar farklı mevsimlerde kullanılır hale getiriliyor. Doğru formları fonksiyonellikle buluşturan pergola sistemi tavan örtüsü ve teknik detayları sayesinde yaşam alanını genişletiyor.1460721187_Palmiye_Silver__2_

Silver hareketli pergola, dış mekanları her türlü hava koşulunda rahat, konforlu ve misafir ağırlamaya uygun son derece kullanışlı alanlara dönüştürüyor. En önemlisi Silver kullanıcıları cep telefonu aplikasyonları ya da uzaktan kumandaları ile kontrol ettikleri pergola sistemleri ile gökyüzünün, yıldızların ve temiz havanın tadını doyasıya çıkarabilir.

Silver, Amerika, Fransa, İspanya ve İtalya’dan ithal edilen; renkleri, desenleri ve estetik tasarımları geniş çeşitlilikte seçilmiş kumaşlar ile tasarlanan PVC esaslı zengin tavan örtüsü çeşitleri ile fark yaratıyor. Suya dayanıklı Fx Flexy tavan örtüsü, güneş ışığını filtreliyor, gölgelendirme sağlıyor ve alevi yürütmüyor. Patenti Palmiye’ye ait olan nano teknoloji ile üretilen Izo-Pro tavan örtüsü, ses yalıtım fonksiyonu ile büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlıyor ve yeşil teknolojiye katkıda bulunuyor. Ferrari Soltis ise güneşin ve zararlı UV ışınlarının %95’ini engelliyor.1460721462_Palmiye_Silver

Farklı otomasyon sistemleri ile desteklenen Palmiye ürünleri, tek bir kumanda ve tuş sayesinde rahatça kullanılıyor. Tüm ürünler istenildiğinde My Palmiye App aplikasyonu ile iPad ve iPhone sayesinde uzaktan kontrol edilebiliyor.

Palmiye pergola, tente, cam ve mimari alanda ürün yelpazesini genişletirken mimarlar ve tasarımcılardan oluşan uzman ekibi ile sıra dışı çözümler sunuyor.


 

Palmiye Hakkında:

Palmiye, dış mekanda iç mekan rahatlığını sağlayan ve 4 mevsim kullanılabilen pergola, cam, tente ve gölge sistemlerinin üretimi ve montajının yanı sıra sunduğu yenilikçi mimari çözümler sayesinde trendleri belirliyor. Palmiye üretiminde tasarım, mühendislik ve mimari alana yoğunlaşırken ürünlerinde teknolojinin insanlara sağladığı tüm kolaylıkları kullanmaya özen gösteriyor. Tasarım konusunda açık görüşlü ve yenilikçi bakış açısına sahip Palmiye dünyaca ünlü, başarılı mimarların ve tasarımcıların düşünce ve hislerini hayata geçirdikleri eşsiz ürünler ile sıra dışı çözümlerin adresi oluyor.

Alanında birçok “ilk”e imza atan Palmiye, 6 kıtada kendi bölge müdürlükleri, ofisleri ve alternatif satış kanalları ile birçok ülkede faaliyet gösteriyor. Palmiye, kendisine özel tasarlanan Apple Store’dan indirilen My Palmiye App aracılığıyla ürünlerini iPhone veya iPad ile kontrol etme lüksünü müşterilerine yaşatıyor. Sektörde yarattığı sinerji ile pazarda hızla genişleyen Palmiye birçok ülkede kendi ofisi ile hizmet verirken hizmet kalite standartlarından ödün vermiyor.

Daha fazla bilgi için: www.palmiye.eu1460720899_Palmiye_Logo__1___1_