(AGT), baharı doğadan ilham alan RENGARENK parke serisi ile karşılıyor!

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, yeni laminat parke koleksiyonu “Natura Parke Serisi” ile dikkat çekiyor. Bahar ayı ile beraber doğanın güzelliğinden ve canlanmasından  ilham alan AGT, doğal malzemeleri kullanarak Natura Parke Serisi’ni yarattı. Yeni Natura Plus ve Natura Line serisi ile de koleksiyonunu genişleten AGT, baharın tüm renklerini evinize getiriyor.

Natura Parke Serisi, AGT’nin diğer ürünleriyle mükemmel uyumlu olmasının yanı sıra Uniclic Kilit Sistemi ile de uygulama kolaylığı sağlıyor. Çok çeşitli renk ve model seçeneğine sahip koleksiyon, AGT süpürgelikleri ile mekanlara zenginlik katıyor. 1200 mm x 191 mm ölçülerine ve 8 mm kalınlığa sahip, E1 Sertifikalı ve 10 yıl garantili olan Natura Parke Serisi, yüzde yüz doğal yüzey işçiliğiyle de dikkat çekiyor.AGT_PARKE_1_DERZLI_SILYON_MESE

AGT Natura Parke Serisi, yeni eklenen 4 rengi ile yaşam alanlarına enerji katıyor.

Tasarımlarda ağaçların renk ve dokusundan yaralanarak hayat bulan Natura Parke Serisi, seriye eklenen 4 farklı renk seçeneği ile ,tüm yaşam alanlarına ayrı bir enerji ve ışık katıyor.

Akdeniz Meşe, Akdeniz’in kültürü, doğası, sanatı ve yüzlerce medeniyetin mirası da Akdeniz Meşe’de bütünleşti ve bir araya geldi.

Silyon Meşe, Antik çağların esintisini sizin mekanınıza da taşıyacak.

Olimpos Meşe, adını Likya’nın en önemli liman kentinden aldı. Muhteşem desenleriyle Olimpos Meşe dokunduğu her yere canlılık getiriyor.

Kemer Çam,  Tarih öncesi şehirlerle kucaklaşan gizemli mağaraları yalnızca Kemer’de görebilirsiniz. Kemer Çam, bu cennet köşelerini yaşam alanınıza taşımaya hazır.AGT_PARKE_7_TREND_MESE_DERZLI_Efe

AGT’nin yeni Natura Plus ve Natura Line Serisi, renkleri ile dikkat çekiyor

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, yeni Natura Plus ve Natura Line serisi; Ilgaz Meşe, Kanyon Meşe, Meriç, Nil, Trend Meşe, Tuna, Volga ve Zagros renkleriyle dikkat çekiyor. Toplamda 8 farklı renk seçeneğine sahip yeni ürün gamında, Natura Line serisi Natura Plus serisinden farklı olarak derzli renklere sahip.AC4 aşınma özelliğine sahip 15 yıl garantili Natura Plus ve Natura Line serisi Uniclic Kilit Sistemi ile de uygulama kolaylığı sağlıyor. 1200 mm x 191 mm ölçülerine ve 8 mm kalınlığa sahip, E1 Sertifikalı yeni seriler, yüzde yüz doğal yüzey işçiliğiyle mekanları görsel yönden zenginleştiriyor.

Ilgaz Meşe, Anadolu’nun doğal anıtı, yüz binlerce yıldır her şarta dayanmış, nice kışlar nice yazlar gecirmiş,guzelliğinden hic bir şey kaybetmemiş. Şimdi sizin mekanlarınıza güzellik katıyor.

Kanyon Meşe, Tabiat, dünyanın en mukemmel tasarımcısıdır. Onun tasarladığı şekillerden belki de en güzeli kanyon, şimdi meşenin dayanıklılığıyla buluşuyor.

Meriç, Topraklara bereket katan, kültürleri birbirine yaklaştıran bir köprüdür, bir zenginliktir ve bu zenginliği şimdi siz de yaşayabilirsiniz

Nil, asırlar boyu tüm insanlığın ilgisini cekmiş, gizemi hala cözuümemiş uygarlıkların doğduğu bereketli nehirden alıyor ismini. Onun zarif dalgalarını, yaşadığınız mekanda hissetmeye hazır olun.

Trend Meşe,  dekorasyonda yeni ufuklar açan, trendleri değiştiren desenler, sizin yaşam alanınızı da değiştirsin.

Tuna, valsin  doğduğu sulardan esinlenmiş bir doku. Neredeyse attığınız her adımda Strauss’un notalarını duyabilirsiniz.

Volga, hayatın akışına uygun bir tasarım yapmak, hem güzellikten hem de dayanıklılıktan ödün vermemek… Avrupa’nın en uzun nehri sizin mekanınızda akmaya devam ediyor

Selge, Su kıyılarında değil de zirvelerde, bulutların uzerinde yükselen bir dünya, Selge… Bu nadir tasarım sizin dünyanızı da yükseltmeye hazır.


 

AGT HAKKINDA

Gelişen teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, Parke, kapı, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan AGT, 2014’de gerçekleştirdiği400 milyon TL’lik ciro, 50 milyon Euro’luk ihracat ve 1000 kişiyi aşan istihdamı ile Türkiye’nin bir yaşam alanının ihtiyacı olan tüm ahşap malzemeyi tek başına üretebilen öncü firmasıdır. Türkiye genelinde yaygın bayi kanalının yanı sıra 5 kıtada satış noktaları bulunan AGT, başta Doğu Avrupa, Balkanlar, İran, Rusya, Libya ve Azerbaycan olmak üzere 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. www.agt.com.tr