Fabrikanızın yeri mi değişecek? Taşınabilir (ZEHNDER) RADYANT TAVAN ISITMA SİSTEMLERİ için sorun yok!

Sağlık, konfor ve enerji verimliliğini tek çatı altında toplayarak hayat üçgenini oluşturan ve bunu misyon edinen Zehnder, Radyant Tavan Isıtma Sistemleri’nin demonte özelliği sayesinde tüm kullanıcılarına her zaman kolaylık sağlıyor.

Demonte özelliği ile siz nereye Zehnder oraya!

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in enerji tasarrufu sağlayan radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri; fabrikalar, uçak hangarları, üretim ve depo alanları, spor salonları, fuarlar ve galeriler, ofisler, okullar, kapalı havuzlar, hastaneler ve cafeler’de demonte özelliği sayesinde kullanıcılarına rahatlık sağlıyor ve kolaylıkla kullanılabiliyor. İstenilen boylarda üretilebilmesi ile konfor ve estetiği bir arada sunan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, fabrikanızın, ofisinizin ya da deponuzun yerini değiştirirken size kolaylık sağlıyor ve taşınabilir olması sayesinde siz nereye isterseniz oraya geliyor. Demonte özelliği bulunmayan ve taşınamadığı için yapılan yer değişikliklerinde kullanıcısını zarara uğratan farklı sistemlerin aksine Zehnder, mobilite olması sayesinde istenen her yere kolaylıkla taşınabiliyor ve ekstra masraf yaratmıyor.

ZEDECP_ZBN_M016H_SMALL

İstenilen enerji kaynağına adaptasyon ile bakım ve servis maliyetine son!

İstenilen enerji kaynağına adaptasyonu, bakım ve servis maliyeti olmayan sistemi ile Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, her zaman uzun ömürlü çözümler sunuyor. Güneş ile aynı ısıtma prensibiyle çalışan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri sayesinde, her zaman verimli mekan ısıtması sağlanıyor ve ortamda bulunan kişilerin her an dinç kalmasını sağlanırken soğuktan ya da sıcaktan olumsuz etkilenilmesini engelliyor. Hafif yapısı ile kolay montaj imkanı sunan ve tüm bunların yanında toz sirkülasyonu olmadığı için de son derece hijyenik olan sistem, sağlıklı ve kaliteli bir çalışma ortamı yaratarak kullanıcılarını memnun ediyor.