Dekorasyonda Son Moda ‘’ (ISS) Moss’’

Türkiye’de 155 çalışanı olan 6000 in üzerinde firmaya hizmet sunan ISS Haşere Kontrol ve Bitki Bakım Hizmetleri ‘’Moss’’ uygulamasıyla, dekorasyona yenilikçi bir bakış açısı getiriyor. Doğal yapısını koruyan yosun ; ev ve işyerlerine ı renk alternatifleri ile farklılık katarken, istenmeyen yüksek sesleri de engelliyor. Yüzde 100 doğal, higroskopik, toz tutmayan, haşere oluşturmayan , hipoalerjik, renk değişikliği yaşanmayan ve yanıcı olmayan yapısı ile tüm ilgileri üstüne topluyor.

ISS Haşere Kontrol ve Bitki Bakım Hizmetleri tarafından uygulanan ‘’Cladonia stellaris yosun uygulaması’’ , kırılgan ve hassas yapısıyla hasat işlemi sonrasında doğal yapısını korumaya devam ediyor. Yosunlar toksik olmayan mineral bir işlem ile stabilize ediliyor. Hem dekoratif hem de sağlıklı ürün, farklı uygulama alanları ile hem göze hem de sağlığa hitap ediyor.


 

ISS Hakkında:

1901 yılında Danimarka’da kurulan ISS bugün 50’den fazla ülkede 530.000’den fazla çalışanı ile 200.000’i aşkın kurumsal müşteriye hizmet vermektedir. ISS Türkiye, 2005 yılında ülkemizin en güçlü tesis yönetim şirketleri Servicemaster ve Proser’in %90’ını satın alarak Türkiye pazarına girmiştir. ISS Türkiye şu anda güvenlik, tesis bakım, catering ve haşere kontrolü hizmetleri vermektedir. ISS Türkiye, tüm ISS ülkeleri içinde 2008 yılında En İyi Satış Yapan Ülke, 2009 yılında En İyi Performans Gösteren Ülke, 2010 yılında ISS ülke ödüllerinin en saygın ve prestijli olan Dünya Şampiyonluğu, 2011’de En İyi Organik Büyüme ve 2008 ile 2011de de İBB tarafından verilen engelli istihdamına en fazla katkıda bulunan şirket ödüllerini kazanmıştır. ISS Türkiye, 28.000’i aşan çalışanıyla İstanbul genel merkez, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofisleri aracılığıyla 5.000’den fazla noktada hizmet sunmaktadır.