Sade, zarif ve uyumlu: (Zehnder) Plano

Sade tasarımını zarafetle buluşturan Zehnder Plano radyatör, istenilen her mekana uyum sağlayarak ve ferahlık getirerek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in minimalist bir dokunuş yaparak yaşam alanlarında fark yaratan radyatörü Plano, tüm yapı profesyonellerinin, mimarların ve son kullanıcıların vaz geçilmezi oluyor. Her ortama uyum sağlayan ve bu özelliği ile kendine hayran bırakan Zehnder Plano, her anlamda bir adım önde olmanın garantisini veriyor.

Aradığınız her şey onda!

İstenilen boyutta ve renkte hazırlanabilen Zehnder Plano, her projeye ve her ortama mükemmel uyum sağlayarak düz ve sade yapısından gelen şıklıkla fark yaratıyor. Köşeli yapısı ile yatay ve dikey montaj imkanı sağlayan Plano; kısa sürede ısıtma, kolay montaj imkanı, enerji tasarruflu yapısı, kolay temizlenebilmesi ve modern tasarımı gibi pek çok özelliği ile ortamda her zaman dikkat çekmeyi başarıyor.

İsterseniz var, isterseniz yok!

Yaşam alanınıza mükemmel uyum sağlan geometrik yapısı ile Zehnder Plano, en renkli ortamlarda bile kendini gösterebilir ya da tüm minimalist yapısı ile kendini tamamen gizleyebilir. Her mimari projeye kendi tasarımı ile farklılık getiren ve yenilikçi teknoloji ile üretilen Plano, enerji verimliliği sağlayarak da herkesi kendine hayran bırakıyor. Zehnder Plano, adeta bir tablo gibi olduğu yere sanatsal bir dokunuş yaparak radyatör anlayışını bir basamak daha yukarı çıkartıyor.