Havuz, sauna ve spa sektörleri POOL EXPO çatısı altında bir araya geliyor…

Pool Expo 2016, Havuz, SPA, Sauna Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 04-07 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 11. Salonda düzenlenecek.

Fuarda yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, filtrasyon sistemleri, havuz kaplama malzemeleri, boru ve bağlantı elemanları, mekanik tesisat, arıtma, filtrasyon, aydınlatma sistemleri, havuz kapama sistemleri, yalıtım, ısıtma ve nem alma cihazları, dezenfeksiyon sistemleri, izolasyon malzemeleri, su ekipmanları ve süs havuzları sergilenecek.

Avrasya’nın lider HVAC-R fuarı ISK-SODEX ile eşzamanlı düzenlenecek olan fuar; yurtiçi ve yurtdışında sürdürülen etkin tanıtım programları neticesinde katılımcılarını hedefledikleri ziyaretçiye ulaştırarak, bir kez daha yeni iş bağlantılarının önünü açacak.

Ziyaretçiler, Pool Expo 2016 fuarı boyunca akademik kurum ve kuruluşların düzenlediği seminerler ve teknik sunumlar aracılığıyla, sektördeki son teknolojik gelişmeleri ve uygulama çözümlerini en doğru kaynaklardan öğrenme fırsatı yakalayacaklar. Üstelik, aynı çatı altında ISK-SODEX katılımcılarına da ulaşarak Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Klima, Yalıtım,Pompa, Vana, Tesisat sektörlerindeki yenilikleri de yakından görme şansı elde edecekler.

İki yılda bir düzenlenen ISK-SODEX ve Pool Expo Fuarlarında, geçtiğimiz dönem, 126 ülkeden toplam 84.816 ziyaretçi ağırlanarak önemli bir başarıya imza atılmıştı. Bu yıl bu başarının güçlendirilerek sürdürülmesi amaçlanıyor.1459262965_POOL_EXPO_1