(Zehnder) Subway havlu radyatör ile modern banyolara SICACIK ve SADE bir dokunuş…

Klasik ve zarif tasarımı ile fark yaratan Zehnder Subway havlu radyatör, büyük küçük tüm banyolara mükemmel uyum sağlayarak ve ferahlık getirerek tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in banyolara sade, farklı, özel ve sıcak bir dokunuş yapan havlu radyatörü Subway, sunduğu avantajlar ve estetik tasarımı ile dikkat çekici bir fark yaratıyor. Mini modelleri ve 700 farklı renk seçeneği ile her ortama uyum sağlayan, uyum sağlarken kendine hayran bırakan Zehnder Subway, kullanıcılarına, her anlamda, bir adım önde olmanın garantisini veriyor.

 

Tasarımda farklı çizgi prensibinden şaşmayan Zehnder’in, Subway havlu radyatörü fonksiyonellik ve tasarımı bir arada sunuyor.

Zehnder’in, Subway havlu radyatöründe korozyona dayanıklı paslanmaz çelik ve krom kaplama seçenekleri bulunuyor. Subway, geniş boru aralıkları ile havluların rahat asılmasına imkan tanıyıp mükemmel bir fonksiyonellik sunarken, tasarıma estetik katan kare profile sahip dış çerçevesi ve yüksek kalitede lazer kaynak teknoloji ile mükemmel birleşim noktalarına sahip yuvarlak yatay boruları ile zarif bir seperatör olarak da kullanılabiliyor.

Zehnder Subway, havlu asılma fonksiyonunu yerine getirirken, her mevsimde hem iç mekanın hem de havluların sıcacık kalmasını sağlayarak banyoların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

Elektrikli işletme seçeneğinde, günlük-haftalık programlama sayesinde hayat ile harika uyum…

Su ile işletme seçeneğine ek olarak elektrikli işletme seçeneği de bulunan Zehnder Subway, yerden ısıtmalı evlerde de hem son kullanıcılar hem de yapı profesyonelleri tarafından tercih ediliyor.

Subway’in elektrikli modellerinde bulunan, günlük-haftalık programlama seçeneği ve zamanlayıcı fonksiyonu onun modern hayatla harika bir uyum yakalamasını sağlıyor. Yine elektrikli modellerindeki uzaktan kumandası sayesinde kolayca istenilen sıcaklığa ayarlanabilen Zehnder Subway, kullanıcı dostu olduğunun altını bir kez daha çiziyor.