Metropol İstanbul’un Ticari Ofisleri CITYSCAPE Türkiye Fuarı’nda Satışa Sunuluyor!

Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’ne komşu olan Metropol İstanbul’un ticari ofisleri, bu yıl ilk kez 24-26 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Cityscape Türkiye’de satışa sunuluyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen şirketleri Varyap-Gap İnşaat Ortak Girişimi tarafından ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren bir proje olarak inşa edilen Metropol İstanbul; 24-26 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Cityscape Türkiye’de ticari ofislerini satışa sunacak.

Yerli ve yabancı birçok şirketin merceği altında olan ve uluslararası alanda uluslararası finans merkezi olma iddiası ile yatırımcısına güç ve destek veren İstanbul, Ataşehir’de yükselen yeni projesi Metropol İstanbul ile iş dünyasında fark yaratmayı hedefliyor. Metropol İstanbul; iş dünyasının kişi ve kurumları için etkileyici mimarisi, yarının teknolojisini bugünden sunan konfor ayrıcalıklarıyla dolu yaşam alanlarının yanı sıra, iş yaşamını renkli ve değerli kılacak birçok farklı sosyal fonksiyonu da bünyesinde bulunduruyor.

Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin, “Metropol İstanbul ticari ofis alanları, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’ne yakın konumuyla iş dünyası için ekonomik ve stratejik bir öneme sahip. Bu nedenle projemiz iş dünyasının dinamiklerini yakından takip ederken, satışa sunulacak ofisler, gerek teknolojik donanımın sağladığı konforla, gerekse özgün mimari tasarımıyla, iş dünyasının yeni merkezinde yer almak isteyen profesyonellerin yoğun temposu düşünülerek dizayn edildi” dedi.

Feyzullah Yetgin
Feyzullah Yetgin

Varyap Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdinç Varlıbaş ise “Cityscape Türkiye fuarında ilk defa ticari ofisleri satışa sunacağız. Ticari ofisleri iş yaşamını sosyal yaşam alanlarıyla bütünleştirdik. Projemiz ayrıcalıklı rezidans ve ofis alternatiflerinin yanı sıra yaşamı değerli kılacak birçok farklı sosyal bölümleri, alışveriş alanları ve tüm sosyal imkanlarıyla ‘keyifli yaşam sözü’ veriyor” dedi.

Erdinç Varlıbaş
Erdinç Varlıbaş