Tasarımda DUYGUSAL ZEKA (Nurus) ile Passenger Terminal Fuarı’nda…

Nurus, havaalanları için konforlu ve akıllı çözümler sunan, bekleme sürelerini zevkli hale getiren tasarımları ile Passenger Terminal Fuarı’nda.

Türkiye’nin öncü profesyonel mobilya üreticisi Nurus, dün Almanya Kölnmesse’de kapılarını açan Passenger Terminal Fuarı’na tasarımda duygusal zekayı taşıdı.

Bu sene 7’inci kez Passenger Terminal Fuarı’na katılan Nurus, Türkiye ve Almanya’daki satış ekipleri ile Hol 10’daki 6070 no’lu standında ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

NurusLinks® entegreli havalimanı koltukları

Nurus’un 68 metrekarelik standında NurusLinks® entegreli havalimanı koltukları Penta ve Caria sergileniyor. Nurus ürünlerinde bulunan NurusLinks® sayesinde, elektronik cihazlar mobilyalar ile eşleştirilebiliyor, cihazlar hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor ya da multi-medya özellikleriyle işler rahatlıkla çözülüyor. Bunun yanısıra çalışma ve lounge alanlarını daha işlevli ve konforlu hale getiren Isola, Alava, Uneo, Sema, Claire, TO Konsol ve TO Sehpa ürünleri de fuarda sergileniyor.

Her sene 90’ı aşkın ülkeden yaklaşık 4 bin 500 kişinin ziyaret ettiği fuar, dünyanın en prestijli havalimanı fuarı olarak kabul ediliyor. Havalimanları yönelik çözüm sunan farklı endüstrilerin lider ve uzman isimlerini biraraya getiren fuarda bu sene 232 firma yer alıyor. 12 bin metrekare alan üzerine kurulan fuar, 17 Mart’a kadar ilgililere açık olacak.

İş dünyasındaki değişim ofislere yansıyor

Nurus, tasarımda duygusal zeka konseptini, beklentileri ve motivasyonları tamamen farklı jenerasyonların ofis ortamında birarada olmasının, çalışma hayatında ve iş yapma biçimlerinde son yıllarda büyük bir değişimi tetiklemesinden yola çıkarak iş süreçlerine dahil ediyor. Yaşanan değişimin, ofislerde empati, pozitif enerji ve sinerji gibi konulara olan ihtiyacı artırdığını gözlemleyen Türkiye’nin öncü profesyonel mobilya üreticisi Nurus, çalışanlarda EQ’ya önem veren firmalar için teknolojiyi ve tasarımı, duygusal zeka ile buluşturuyor. İnsana değer veren tasarımları ile öne çıkan Nurus, “Ofiste Duygusal Zeka” konsepti ile çalışma ortamlarını yeniden tanımlıyor.1458120684_Nurus_PassengerEXPO2


 

Nurus Hakkında

1927 yılında kurulan Türkiye’nin öncü mobilya üreticilerinden Nurus, bugün 30’dan fazla ülkede 40’ı aşkın bayisi ile faaliyet gösteriyor. Nurus, ofis yaşamında motivasyonu öncelikli kılarak, kullanıcıyı merkezine alan tasarım odaklı çözümleriyle firmaların çalışan verimliliğini artırmasına yardımcı oluyor. Çevreye karşı olumsuz etkileri en aza indirmeyi hedefleyen Nurus, tedarikten üretime, paketlemeden teslimata kadar her aşamada çalışmalarını hassasiyetle sürdürüyor. Entegre proje yönetimi ve lojistik hizmetleri başlıkları altında geliştirdiği Nurus Digital Chain® süreç yönetimi sistemiyle kaliteli üretimin yanında enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya özen gösteriyor. Ulusal ve uluslararası platformlarda pek çok prestijli tasarım ödülüne layık görülen Nurus, tasarıma olan inancı ve yatırımları ile Türk endüstriyel tasarımının küresel pazardaki gelişiminde büyük rol üstleniyor.