Çeşme’nin siluetinde modern bir imza: The Chesme Executive

Geniş ve yeşil terasları, eşsiz deniz manzarasıyla sıra dışı bir mekânda yaşama olanağı sunan ve aralık ayında tamamlanması planlanan The Chesme Executive ile ilgili çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. 24 yaşam ünitesinden oluşan kompleksin projesinde 66 yıllık başarılı bir maziye sahip olan Kar İnşaat’ın imzası bulunuyor.

Yarım asırdır, “Fark yaratarak fark edilebilmeyi ve farklı olmayı sürdürebilmeyi” kendisine ilke edinen Kar İnşaat’ın sınırlı sayıda ailenin konaklayabileceği biçimde tasarladığı The Chesme Executive ile ilgili çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. Türkiye’nin en değerli kıyı şeridinde inci tanesi gibi parlayan tesisin aralık ayında tamamlanması hedefleniyor.

Yeşili, denizi ve kumu günün her saatinde ayaklarının altında hissetmek isteyenler için ideal bir seçenek olmanın ötesinde, iyi bir yatırım aracı da sayılan komplekste bulunan 24 yaşam ünitesinden 19’u şimdiden sahiplerine kavuştu bile.

Lüks mimarinin eşsiz bir manzarayla harmanlandığı The Chesme Executive’in denize karşı açık ve kapalı olmak üzere iki havuzu bulunuyor. Özel güneşlenme alanları, cafe ve snack barları, koşu parkurları, fitness, yoga, pilates stüdyoları olan tesis, yaşadıkları alanlarda rahat etmek, hem ruhunu hem bedenini dinlendirmek isteyenler için en doğru seçenek. Güvenliği hem özel eğitimli ekipler hem de kameralarla sağlanacak olan komplekste concierge, misafir karşılama, valet parking hizmetleri de verilecek.

Ege bölgesindeki mimari anlayışa yeni ve dinamik bir soluk getiren Kar İnşaat’ın, 66 yıllık tecrübesi ve yüksek kalite standartlarıyla şekillendirdiği “stil sahibi” projesi Çeşme’nin hem şık ruhunu, hem de cazibesini yansıtacak. The Chesme Executive özgün mimarisi, zengin olanakları ve estetik anlayışıyla Çeşme’nin siluetinde modern bir imza olacak.


 

KAR İNŞAAT HAKKINDA:

Ünlü kriz uzmanı Jesse Colombo’un aşırı şişmiş balona benzettiği krizler ülkesi Türkiye’de, hızını hiç kesmeden büyümesini sürdüren ve 66 yıllık başarılı bir maziye sahip olan Kar İnşaat, 1950 yılında Mehmet Ali Karcıoğlu tarafından kuruldu. Yarım asırdır, “Fark yaratarak fark edilebilmeyi ve farklı olmayı sürdürebilmeyi” kendisine ilke edinen Karcıoğlu Grup’a bağlı inşaat şirketi, Ege bölgesindeki mimari anlayışa yeni ve dinamik bir soluk getirdi.

Alsancak’ın 106 metrelik en yüksek binası The Port Residence ile hafızalarda yer edinen Kar İnşaat, bugüne kadar modern mimarisi, kaliteli malzemesi ve kusursuz işçiliğiyle benzerlerinden ayrışan, sağlam temeller üzerine oturtulmuş, kıymetli lokasyonlara sahip çok sayıda fabrika binası, apartman, iş merkezi ve villa inşa etti. Sıra dışı mekânlarda yaşama olanağı sunma hedefiyle tasarlanan, eşsiz deniz manzarasıyla lüks mimarinin harmanlandığı The Chesme Executive, her detayı titizlikle planlanan 12 katlı Park Inn Radisson Otel ve teknolojik donanımı, modern mimarisiyle İzmir’in en gözde iş merkezlerinden biri olmaya aday The Kar ise Kar İnşaat’ın devam eden projeleri arasında yer alıyor.

İnşaat sektöründe başarılarıyla adından söz ettiren bir babanın mirasından bugünlere gelen Kar İnşaat, kuruluşundan bu yana İzmirlilere nefes alan yaşam alanları sunmaya, kentin stresini, karmaşasını taşımayan, fonksiyonel, sıra dışı, ses ve görüntü kirliliğinden uzak projeler tasarlamaya özen gösteriyor. İnsana ve çevreye duyduğu saygıyla, dünle bugünü gelecekle buluşturmaya gayret eden Kar İnşaat’ın olmazsa olmaz dört ilkesi bulunuyor: Sürekli ilerleyen teknolojinin yanında yer almak, ayrıcalıklı projeler üretmek, her zaman en iyi hizmeti sunmak, Kar İnşaat kalitesini ve standartlarını korumak.