(thyssenkrupp) Asansör Türkiye’ye İnsana Saygı Ödülü

İnternet üzerinden yapılan iş başvurularının yüzde 98’ini 13 gün içinde yanıtlayan thyssenkrupp Asansör Türkiye, Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü. thyssenkrupp Asansör Türkiye, bu yıl İnsana Saygı Ödülü alan tek asansör şirketi oldu.

thyssenkrupp Asansör Türkiye, Kariyer.net tarafından bu yıl 15’incisi düzenlenen İnsana Saygı Ödülleri’nde iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirket olarak ödüle layık görüldü. thyssenkrupp Asansör Türkiye, internet üzerinden gelen 25 bini aşkın iş başvurusunun yüzde 98’ini 13 gün içinde yanıtlayarak, bu yıl İnsana Saygı Ödülü’ne layık görülen tek asansör şirketi olmayı başardı.

1456234117_Thyssenkrupp_odul
Berat Kırca

İnsan Kaynakları Zirvesi’nde düzenlenen törende, thyssenkrupp Asansör Türkiye adına ödülü alan İK Uzmanı Berat Kırca, “Şirketimizin kurum kültürünün önemli bir parçasını doğaya ve insana saygı oluşturuyor. İş başvurusu yapan adayları yanıtsız bırakmamaya ve bu yanıtları mümkün olan en kısa zamanda kendileri ile paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bu özenimizin Kariyer.net tarafından ödüllendirilmesinden mutluluk duyduk” dedi.


 

thyssenkrupp Asansör Hakkında:

thyssenkrupp Asansör, grubun yolcu taşımacılığı sistemlerindeki global aktivitelerini bir araya getirmektedir. thyssenkrupp Asansör, 2014/2015 mali yılındaki 7,2 milyar Euro’luk satışları ve 150 ülkedeki müşterileri ile dünyanın önde gelen asansör şirketleri arasında yer almaktadır. 50 bini aşkın çalışanı bulunan şirket, müşterilerinin taleplerini karşılamak üzere “akıllı” ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Ürün portföyünde yolcu ve yük asansörleri, yürüyen merdiven ve bantlar, yolcu biniş köprüleri, merdiven ve platform lift’lerinin yanı sıra tüm ürünlerin isteğe göre özelleştirilebildiği servis çözümleri yer almaktadır. Tüm dünyada 900’den fazla noktada hizmet sunan şirket, bu sayede hem satış hem de satış sonrası hizmetler kapsamında müşterilerine her zaman yakın olmayı garanti etmektedir.