LAMP 83, LIGHT + BUILDING’de sahne alıyor…

LAMP 83, 13 – 18 Mart tarihleri arasında Frankfurt’ta yapılacak olan aydınlatma sektörünün en önemli fuarı Light + Building için hazırlıklarını tamamladı. Dünyanın en önemli aydınlatma ve bina teknolojileri fuarı olan Light + Building, yaklaşık 240.000 m2 bir alan üzerinde düzenleniyor. Neredeyse 2.500 firmanın katılımcı olarak yer aldığı fuarı ortalama 210.000 kişi ziyaret ediyor.

2000 senesinden bu yana her iki yılda bir düzenlenen fuarda, LAMP 83 kesintisiz olarak yer alıyor. Bu sene dokuzuncu kez fuara katılan LAMP 83’ün, fuardaki mevcudiyeti 1996 yılında Hannover’de düzenlenen günlere kadar uzanıyor.

LAMP 83, fuara, Avrupa’nın en büyük firmalarının yer aldığı üçüncü holde kuracağı 150 m2 genişliğindeki standı ile katılıyor. Geçtiğimiz sene taşındığı yeni fabrikasında, üretim ve Ar-Ge teknolojisini geliştiren LAMP 83, fuarda 101 farklı ürününü sergileyecek. Toplam 188 ürünün sergileneceği LAMP 83’ün standındaki en önemli yenilikler arasında ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ kavramına uygun ürünler ile pleksiglastan üretilen, el yapımı yeni dekoratif ürün serisi yer alacak.

LAMP 83, aydınlatma sektörüne önümüzdeki dönemde damga vurması beklenen ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ konseptine uygun olarak geliştirdiği ürün ve kontrol sistemlerini, ilk kez Light + Building’de sergileyecek. Bu konsept, kısaca ‘Uygun aydınlatma aygıtları ve kontrol sistemleri ile, yapay ışığın, renk tonu ve ışık şiddeti açısından güneş ışığını kopyalayacak senaryolarla kontrol edilmesi’ olarak tanımlanabilir. ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ kavramında, ışığın, insanın sirkadyen biyoritmi ile uyumlu şekilde üretilmesi ve kontrol edilmesi sayesinde kişisel performansın ve motivasyonun artması, öğrenme ve algılamanın kolaylaşması, konsantrasyon süresinin uzaması gibi insan davranışlarının pozitif yönde etkilenmesi sağlanıyor.

LAMP 83’ün fuarda sergileyeceği yeni ürünler arasında, pleksiglastan el yapımı olarak üretilen ve dikdörtgen, halka, kare ve küre formlarındaki aydınlatma aygıtlarından oluşan yeni dekoratif ürün gamı da yer alıyor. Dekoratif seriye, yeni geliştirilen Optio, Uni, R-Flex ve Bright ürün aileleri ile beraber mevcut ürün ailelerinin yeni versiyonlarının da eklenmesiyle, LAMP 83 standında toplam 188 adet ürün sergilenecek.

Son yıllarda istikrarlı şekilde büyüyen ve ihracat hacmini arttıran LAMP 83, Light + Building’e gelecek olan tüm ziyaretçileri, Hall 3.1 B18’de yer alan standında ağırlıyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.lamp83.com.tr