Tasarım ve teknoloji tek seride buluştu…

Akıllı bina otomasyon sistemleri ve anahtar priz sektörünün lideri Berker by Hager, R serisi ile teknolojik alt yapısını ve güçlü tasarım yönünü bütünleştiriyor. Serinin teknolojik gücünü temsil eden R Touch evin tüm kontrollerini tek anahtarda toplarken, sade ve şık R.1 ise Berker by Hager’in elegan çizgisini tasarıma yansıtıyor.

Berker by Hager, teknolojiyi şıklıkla birleştiren ve yaşam alanlarında bütün fonksiyonları bir arada kontrol edebilmeye yarayan ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor. iF Product Design, Red Dot, Good Design gibi birçok ödülle mimarların sıklıkla tercih ettiği R serisi, R Touch ve R.1 modelleri ile farklı yaşam alanı konseptlerine uyumluluk gösteriyor.

KNX uyumlu R Touch serisi ile tüm kontroller tek anahtarda…

KNX/EIB uyumlu sistemiyle Berker by Hager’in teknolojik altyapısını kanıtlar nitelikteki R Touch, evin tüm fonksiyonlarını tek bir anahtarda topluyor. Aydınlatma, perde/panjur, müzik, ısıtma ve soğutma gibi kontrolleri sadece tek bir anahtarda toplayan R Touch, kullanıcı isteğine göre cam yüzey olarak farklı renklerde dizayn edilebiliyor.  Yuvarlık cam yüzey üzerinde evin tüm kontrollerini barındıran ekranıyla R Touch, hayatın her alanında teknolojiden faydalanmak isteyenler için ideal…

Sade, şık ve elegan R.1…

R serisinin sadeliği yansıtan modeli R.1, yuvarlak anahtara tezat olarak tasarlanan dış hattı ile karşıt uyumu vurguluyor. Beton, deri, ahşap, taş ve akrilik gibi farklı materyal ve renklerle kombinlenebilen model, Berker by Hager’in elegan duruşunu kanıtlar nitelikte…


 

Berker Hakkında

Faaliyette bulunduğu ülkelerde sektör lideri olarak  binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Berker, Hager Grubu’na katılması ile birlikte 11.400 çalışanıyla sektörünün en büyük firmaları arasında yer almaktadır. Konforlu ve kişiye özgü tasarımlarıyla yenilikçi mekanlar üreten Berker by Hager’in ürün gamında teknolojiyle şıklığı harmanlayan anahtar ve priz sistemlerinden akıllı ev otomasyonlarına, cihaz ve otomobil anahtarlarından endüstriyel çözümlere kadar enerji yönetimine dair tüm sistemler bulunuyor. Geleneksel ve güçlü Alman teknolojisine sahip Berker by Hager, çeşitli ürünleriyle kazandığı IF Design Award China, IF Product Design Award, Good Design, Design Plus, Reddot Award, Materialica Design Award, Designpreis, Plus X Award gibi birçok ödülle başarısını tescilliyor.