LAMP 83 – SELUX İşbirliği Başladı…

Türk aydınlatma sektörünün öncü kuruluşlarından LAMP 83, Avrupa’nın en iyi dış aydınlatma firmalarından Alman Selux ile yaptığı stratejik işbirliği anlaşması sayesinde gücüne güç katıyor. Selux’ün çok beğenilen dış aydınlatma ürün ve sistem çözümleri, hem ülkemizde hem de yakın coğrafyalardaki nitelikli projelere, LAMP 83 servis kalitesi ve dağıtım ağı kullanılarak ulaştırılacak.

İç ve dış mekanlar için yüksek kaliteli mimari aydınlatma çözümleri üreten Selux ile özellikle iç mekan aydınlatmasında uzmanlaşmış LAMP 83’ün geçmişinde, aslında pek çok ortak nokta var. 1948’de Berlin’de üretime başlayan Selux’ün bünyesinde yaklaşık 560 kişi çalışıyor. Öte yandan, 1963’te kurulan ve sene başında hayata geçirilen yeni üretim tesisi ve showroom yatırımı ile beraber büyüme trendini sürdüren LAMP 83 ise, 130 çalışanı sayesinde yarım yüzyılı aşkın bir süredir aydınlatma sektöründe hizmet veriyor. Her ikisi de birer aile şirketi olan Selux AG ve LAMP 83, yüksek kaliteli aydınlatma aygıtları ile kişiselleştirilebilen aydınlatma sistemlerinin tasarlanması, projelendirilmesi ve üretilmesinde uzmanlaşmış durumda.

Her iki firma da, LAMP 83’ün mevcut ürün ve hizmet gamına, Selux’ün uzmanlığı ve yüksek teknoji ürünü aydınlatma aygıtlarının eklenmesi ile oluşacak sinerjinin getirilerinden emin şekilde yola çıkıyor. Bu anlaşma sayesinde Türkiye ve komşu ülkelerin üst düzey aydınlatma aygıtları pazarındaki beklentilerin karşılanması adına önemli bir adım atılmış oldu.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.lamp83.com.tr