Eurocube Joy Batarya Yelpazesi TASARIM ve FONKSİYON’da En İyi Özellikleri Bir Araya Getiriyor

GROHE Eurocube Joy sadece görünümü ile bile, gerçek bir tasarım klasiği. Net maskülen hatlara, dengeli ölçülere ve yüzde 100 kübik tasarıma sahip yapısı, adeta günlük olarak kullanmaya kıyamayacağınız kadar güzel olan bu batarya yelpazesinin mimari prestijini ortaya koyuyor. Ayrıca, GROHE FeatherControl ile ultramodern ve rahat joystick kullanım bu eşsiz tasarım ürününü benzersiz ölçüde hassas ve uzun ömürlü hale getiriyor. Eurocube Joy, popüler kübist Eurocube stilinin başarı hikayesini sürdürerek yelpazeye yerden küvet bataryalarının yanı sıra lavabo, küvet ve duşlar için joystick kontrolü de ekliyor.

En iyi haliyle kübizm

Batarya yelpazesi, yüksek kaliteli kübik tasarımda en üst noktayı temsil ediyor. Hassas kenarlar ve kusursuz yüzeyler tasarıma netlik sağlıyor. Tutarlı kare hatlar, kumanda kolu ve kaldırma çubuğunda bile kendini gösteriyor. GROHE FeatherControl Joystick teknolojisine sahip 29 mm kartuş, şaşırtıcı zarafete sahip bir batarya gövdesi sunuyor. GROHE’den Eurocube Joy, en yüksek tasarım standartlarını dahi karşılayarak sofistike lüksü makul fiyatlı hale getiriyor.1455096631_F1999701

Tüy kadar hafif kumanda

Joystick kullanım sadece tasarımı ile değil, teknolojisi ile de özel. GROHE’nin tescilli GROHE FeatherControl kartuş teknolojisi bataryayı geniş bir hareket alanı içinde kullanmanın benzersiz ölçüde kolay ve ergonomik olmasını sağlıyor. Özel conta sistemi suyun kartuşa girmesini engellerken eşsiz kaplaması da uzun ömürlü rahat akış hızı ve su sıcaklığını güvence altına alıyor. Patentli tasarım joystickin sağlam şekilde yerine oturtulmasını sağlıyor. Ayrıca, GROHE de kartuş ömrünü daha da uzatabilmek için seramik disklerin yüzeylerini optimize edebiliyor. Sonuçta ise, ortaya benzersiz sağlamlık ile uygun bir fiyat etiketini birleştiren yüksek kaliteli bir batarya çıkıyor.1455096668_ZZH_23654000_001_01

Tamamen kübik portföy

Eurocube Joy yelpazesi arzulanabilecek her şeye sahip. Lavabo için tek kumanda kollu bataryaların S, M ve XL boyutlarında temin edilebilmesi, mevcut veya tercih edilen lavabolar ile mükemmel şekilde eşleştirilebilmeleri anlamına geliyor. Ayrıca, en son ankastre montaj teknolojisi sayesinde sadece minimum montaj alanı gerektiren iki farklı çıkış ucu uzunluğuna sahip iki delikli duvara ankastre bataryalar da bulunuyor. Yelpaze aynı zamanda bir duş bataryası ile şelale havalandırıcılı bir duvardan küvet bataryasının yanı sıra joystick teknolojili bir yerden küvet bataryası ile de GROHE kübist tasarımlı bataryalar yelpazesini tamamlıyor.

Benzersiz fonksiyonellik ve saf kübik tasarım, yenilikçi joystick teknolojili Eurocube Joy portföyü batarya tasarımını yepyeni bir düzeye taşıyor.


 

GROHE hakkında

GROHE dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. GROHE Group, global GROHE markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanı sıra “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır.

GROHE’nin dünya çapında 6.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. GROHE’nin Almanya’daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400’dür. GROHE, Almanya’daki üç üretim tesisinin yanı sıra, diğer pazarlarda da birçok tesise sahip. GROHE, banyo ve mutfak ürünleri portfolyosuyla, 2014 yılında 1,2 milyar Avro tutarında konsolide satış rakamına ulaşmıştır.

Ocak 2014’te LIXIL Group ve Japon Kalkınma Bankası tarafından satın alınan GROHE Group halen satışlarının yüzde 85’ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir.

LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. Nisan 2015’ten tarihinden itibaren geçerli olmak üzere LIXIL Group’un global sıhhi tesisat ürünleri iş kolu yeni LIXIL Su Teknolojisi Grubu (LWTG) iş birimine entegre edilecektir. GROHE, LWTG içinde bağımsızlığını sürdürecektir.