EGE VİTRİFİYE UNICERA FUARINA İDDİALI ŞEKİLDE HAZIRLANIYOR

Sektöründe dünyanın en önemli fuarlarından biri haline gelen ‘’Unicera Seramik Banyo ve Mutfak Fuarı’’, 23-27 Şubat tarihlerinde, Tüyap Beylikdüzü fuar alanında gerçekleşecek.

Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş, Unicera Fuarı ile ilgili hazırıklarına ilişkin açıklamalar yaptı.

‘’ Bu yıl 28.kez kapılarını yerli ve yabancı ziyaretçilere açacak olan Unicera fuarının artık uluslararası düzeyde ses getiren bir fuar olması nedeniyle, yeni modellerimizi özenle belirleyerek, ürün geliştirme proseslerimizi tamamladık.

yatay-kadraj_30239

Eylül ayı sonunda katılmış olduğumuz İtalya’daki Cersaie fuarında ilk defa sergilediğimiz 4 serinin yanı sıra, bu fuarda ilk defa sergileyeceğimiz tek parça vitrifiye modellerimiz olacaktır.

İtalya’da müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz Selge, Finikia, Zela ve Karina ürünleri büyük beğeni topladı. Özellikle İtalyan tasarımcımız Claudio Papa’nın dizaynı olan Zela ve Finikia modelleri ile farklı bir çizgi yakalamış olduk. Fuarda ziyaretimize gelen mevcut ihracat müşterilerimizden ön siparişlerimizi aldık. İlk kez bizlerle tanışan yeni müşterilerimize de ilk ihracatımızı yapmış olduk.

Unicera fuarında ilave olarak sergileyeceğimiz bağımsız ürünlerle , portföyümüzdeki boşlukları doldurmayı hedefliyoruz. Alia serisi ile kanalsız ürün grubuna ilk adımımızı atmıştık. Üst segment kanalsız modelimiz Selge ile portföyümüzü genişlettik. Orta segmente yönelik geliştirdiğimiz Dropia kanalsız asma klozet ile tüm segmentlere hitap etmiş olacağız.

Ege Vitrifiye olarak, patenti bize ait kanal yapısı ile kesinlikle su sıçratmadan, 3lt/4,5lt su tasarrufu ile kusursuz fonksiyon ve tam hijyen sağlıyoruz.

Fuar için geliştirdiğimiz diğer bağımsız modeller arasında ince kenarlı çanak lavabolarımız da mevcut. Bu modellerde oldukça fazla ebat ve renk seçeneği sunuyoruz. Ayrıca dileyen kullanıcılar aynı modelin batarya delikli veya deliksiz versiyonunu da seçebilecekler.

Sipariş üzerine hizmet vereceğimiz, pastel renklerdeki mat sır uygulamasını da bu yıl üretim gamımıza dahil ettik. Örnek renk kartelasını hazırladığımız 10 farklı tonda mat sır uygulamasını çanak lavabolar, mobilya uyumlu lavabolar ve klozetlerde beğeniye sunuyoruz.

Portföyümüzdeki bir diğer yenilik ise cam rezervuarlar. Gerek tek parça duvara tam dayalı , gerekse asma klozetlerle birlikte kullanılabilecek cam rezervuarlarımızı da siyah ve beyaz renklerde 1 Ocak tarihinden itibaren satışa sunmaya başladık’’

Merter Savaş, Ege Vitrifiye’nin , dünya vitrifiye trendini yakından takip ederek, gelişmeleri yurt içi ve yurt dışı fuarlarda müşterilerine sunmaya devam edeceklerini, 2015 yılında özellikle yurt dışı pazarlarda kaydettikleri büyüme performansını 2016 senesinde arttırarak devam ettirme kararlılığında olduklarını ifade ederek, sözlerini noktaladı.

 

EGE VİTRİFİYE ‘’SELGE’’

Estetik, Şık ve Alımlı.

Banyolarınıza özgün bir el değmesi için Selge serisi yanınızda.

Özgür ruh yapısı ve kanalsız asma klozet detayı ile kolay temizlenen yüksek performanslı banyolar yaratmak sizin elinizde.

Evinize değerkatan incelik ve farklılığı zarafetle yansıtan Selge, şıklığın yeni formu.