Dünya Devi (Ideal Standard), satış noktasını Gaziantep’te açtı

200 yıllık köklü bir geçmişe sahip, Dünyanın lider banyo ürünleri markası Ideal Standard, yurt içindeki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Ideal Standard, Türkiye’deki 70. satış noktasını Gaziantep’te açtı.

Dünya markası Ideal Standard, yurt içindeki satış noktalarına bir yenisini daha ekledi. Ideal Standard, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden Gaziantep’te açtığı yeni satış noktasıyla Türkiye’de 70 noktaya ulaştı.

İnovatif yaklaşımı ve geliştirdiği son teknolojilerle sektörde adından sıkça söz ettiren Ideal Standard, banyo ve mutfak armatürlerinden vitrifiye seramik ürünlerine, duş sistemlerinden gömme rezervuar sistemlerine, banyo mobilyasından akrilik ürünlere varıncaya kadar tüm tasarımlarını Gaziantepli tüketicilerle buluşturuyor.

Gaziantep’in en gözde yerleşim merkezi Şehitkamil’de yer alan ve 250 metrekarelik teşhir alanına sahip Alfa Yapı mağazasında, tüm Ideal Standard ürünlerinin yanı sıra Ideal Standard’ın Grand luxury pazarındaki markası JADO’nun da tasarımları tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Ideal Standard Antep- Alfa Mağazası (2) (1)

Ideal Standard Antep- Alfa Mağazası (1)


Ideal Standard Hakkında
200 yıllık tecrübe…Çok uluslu bir dünya firması olan Ideal Standard International, Almanya’da 1901, Amerika’da 1875, İngiltere’de 1815 yıllarından bugüne faaliyettedir. Farklı ülkelerin kültür ve teknolojik özelliklerini bir araya toplayan Ideal Standard, global teknolojiyi, yerel tasarım kültürü ile zenginleştiren bir yapıya sahiptir. Geçmişte ABD’de American Standard olarak başlayan marka hikayesini günümüzde Global markaları Ideal Standard ve Jado’nun yanı sıra İngiltere’de ArmitageShanks, İtalya’da Ceramica Dolomite, Fransa’da Porcher ve İspanya’da Sangra, Baltık ülkelerinde Borma, İskandinav ülkelerinde  Venlo, CIS ülkelerinde ise Vidima ile devam ettirmektedir. Ideal Standard 200 yıllık geçmişi, 30’dan fazla ülkede 10 bin’den fazla çalışanı ile  banyo ürünlerinde dünyanın lider markasıdır. Ideal Standard Türkiye genelindeki 70 yetkili satıcısı ile Türk tüketicisine hizmet vermektedir.