(Doğtaş)’ın yeni Riena Serisi ile Fransız dokunuşu

Doğtaş, yemek odası, yatak odası ve TV ünitesinden oluşan yeni Riena Serisi ile Fransız şıklığını evlere taşıyor. Beyaz mobilyaların vintage dokunuşlarla bütünleştiği Riena, fonksiyonel tarzının yanı sıra, geçmişin izlerini konforlu estetikle ustaca buluşturuyor.

Fransız kır evlerinin sade ve doğal tarzı bu yıl dekorasyon modasında ön plana çıkıyor. Yenilikçi tasarımlarına dünya trendlerini yansıtan Doğtaş, yeni sezonu Fransız dokunuşunun hakim olduğu yemek odası, yatak odası ve TV ünitesinden oluşan Riena Serisi ile karşılıyor. Beyaz mobilyaların vintage dokunuşlarla bütünleştiği Riena, meşenin doğal yansımasını eşsiz bir şekilde yorumluyor. Fonksiyonel tarzıyla da ön plana çıkan seri, geçmişin izlerini konforlu estetikle ustaca buluşturuyor. Beyaz vurguların meşenin sıcak esintisiyle harmanlandığı Riena, yatak başlığı ve sandalyelerinde kullanılan tay tüyü kumaşıyla da evlere sıcak bir hava katıyor.


Doğtaş Hakkında
1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit – Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya bugün 65 ülke ihracatı, yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazası ile büyümeye devam etmektedir. 2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Cumhuriyetimizin en eski mobilya markası Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükselmiştir.