Yeni nesil yaşam alanları için AKILCI bir çözüm: Modelpan Manyezit Yapı Levhası

Türkiye’nin ilk manyezit yapı levhası Modelpan, yapı panelinde aranılan tüm inovatif özellikleri aynı panelde buluşturdu. Tüm dünyada en çok tercih edilen yapı panelleri arasında yer alan magnezyum oksit esaslı yapı levhasını, yüzde yüz yerli ham madde ile ilk defa Türkiye’de üreten Modelpan, yeni nesil yapılar için akılcı çözümler sunuyor. A1 sınıfı yanmaz, sudan etkilenmeyen, darbelere dayanıklı, hafif ve uzun ömürlü yapısıyla fark yaratan Modelpan, uygulama kolaylığıyla da zaman ve maliyet avantajı sağlıyor.

 

Yapı panelleri arasında pek çok üstün özelliğiyle öne çıkan Modelpan Manyezit Yapı Levhası, %100 doğal ve çevre dostu ham madde, A1 sınıfı yanmazlık, su geçirmezlik, darbelere dayanıklılık, ısı ve ses yalıtımı gibi pek çok özelliği tek bir panelde sunuyor. Modern, sağlıklı ve prestijli yaşam alanları için akılcı çözümler sunan Modelpan, düz ve pürüzsüz yüzeyli Comfort, ahşap desenli Elegance ve doğal taş yüzeyli Metropolitan ürünleriyle iç ve dış mekanlarda kullanım fırsatı veriyor.

Modelpan, tüm yapılarda dış cephe kaplamasından bölme duvara, asma tavan kaplamasından zemin yükseltmeye kadar pek çok farklı alanda kullanılabiliyor. Özellikle A1 sınıfı yanmazlık özelliğiyle yangın ve duman yayılımına karşı kalkan görevi gören Modelpan, yangın yalıtımı istenen tüm yaşam alanlarını güvence altına alıyor. Zararlı ve zehirli gaz salınımı yapmayan Modelpan Manyezit Yapı Levhası doğal içeriyle insan hayatını korurken, nemli ortamlarda küf, mantar ve bakteri oluşumunu engelleyerek sağlıklı yaşam alanları için tercih sebebi oluyor.

Modelpan ile kalite, şıklık ve doğallık tüm yaşam alanlarında.

Modelpan Manyezit Yapı LevhasıModelpan Manyezit Yapı Levhası iç ve dış mekanlarda kullanılabilmesi sayesinde yalıtım işlevinin yanı sıra dekoratif görünüm elde etme fırsatı sunuyor. İstenilen her ebatta kolayca işlenerek birbirinden farklı uygulamalara imkan tanıyan Modelpan, ahşap desenli Elegance ve doğal taş yüzeyli Metropolitan ürünleriyle özgün tasarımlara ilham veriyor.

Hafifliği, uygulama kolaylığı, ekonomikliği, pürüzsüz yüzey ve uzun ömürlü formuyla pek çok farklı alanda kullanılabilen Modelpan, yüksek kalite standartlarıyla en çok tercih edilen yapı panelleri arasında yer alıyor.