(ŞİŞECAM DÜZCAM) Referans Projelerine Gökyüzü Turu

Şişecam Düzcam, temperlenebilir kaplamalı cephe camlarının hayat bulduğu referans projelerini, düzenlediği helikopter turlarıyla Türkiye’nin önde gelen mimar ve cephe danışmanlarına tanıttı.

Şişecam Topluluğu şirketlerinden Avrupa’nın 2’nci, dünyanın 5’inci büyük düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, temperlenebilir kaplamalı camlarının kullanıldığı referans projelerini, sektörün önde gelen profesyonellerine, düzenlediği helikopter turlarıyla gökyüzünden tanıttı.

Prestijli projelere cephe danışmanlık hizmeti sunan Axis Cephe Danışmanlık, Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden Evrenol Architects, Dilekci Architects, Çamoğlu Mimarlık ve Tago Architects yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen helikopter turlarında, Şişecam Düzcam ürünlerinin kullanıldığı referans projeler tanıtılırken, ürün ve hizmetlere yönelik bilgiler de paylaşıldı.

Şişecam Düzcam’ın, dış cephe için tasarlanmış Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 62/44 ürünü yüksek ışık geçirgenliği ile rezidans, okul gibi projelerde, Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötral 50/33 ürünü ise etkin güneş kontrolü ve optimum ışık geçirgenliği ile ofis, hastane, otel gibi projelerde hayat buluyor.

1449743407_Gorsel_1