İlk Günkü Rengini Koruyan TERTEMİZ Yüzeyler ve Derz Dolgular Artık Hayal Değil!

Hemen hemen her evde seramik, porselen seramik gibi kaplama malzemelerinin ve derz dolguların üzerinde zamanla oluşan ve bir türlü temizlenemeyen kir, kireç ve deterjan kalıntıları için mükemmel çözümler sunan ‘Seracare’ serisi, özellikle kadınların temizlik konusundaki tüm beklentilerini karşılıyor.

Kalekim Seracare_1

Seracare Leke Çıkarıcı,   seramik, granit, mermer gibi malzemeler üzerinde kahve, yağ, meyve suyu gibi zorlu lekelerin çıkarılmasında  mükemmel sonuç vererek temizlik işlerini kolaylaştırıyor. Uzun süre kullanılan yüzeylerde ise, derz dolgu üzerindeki biriken doğal kirlerin olduğu bölgeye yakın mesafeden sıkılarak kullanılan organik temizlik malzemesi ‘Seracare Derz Temizleyici’ sayesinde, sadece 3-5 dakika sonra bez veya sünger yardımı ile tertemiz bir yüzey elde ediliyor.

Özellikle banyo, mutfak gibi ıslak hacimlerdeki en büyük problem,  doğal yollarla oluşan kir, kireç ve deterjan artıklarının derz dolgular üzerinde birikmesi ve kolaylıkla temizlenememesidir. Kullanılan temizlik malzemelerinin çoğu derz dolguları aşındırdığından yapılan temizlik derz dolguların hızla tekrar kirlenmesine sebebiyet verir. Seracare Derz Temizleyici doğal içeriği sayesinde derzleri aşındırmadan temizler, kullanıldığı tüm mekanlara hijyen sağlar.

Kalekim Seracare_3


Kalekim Hakkında


Kalekim A.Ş., yapı kimyasalları alanında üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye’de birinci, Avrupa’da ise 5’inci şirket konumundadır. İstanbul (2), Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin tesislerinde üretimini sürdüren Kalekim, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1973’ten bu yana seramik yapıştırıcısından su yalıtım çözümlerine, ısı yalıtımından boyaya, endüstriyel zemin çözümlerinden derz dolgu malzemelerine kadar geniş yelpazede üretim yapan Kalekim, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncülüğünü sürdürmektedir.