(Autodesk) üretim sektöründe yeni dönemi konuşuyor

Autodesk, üretim şirketlerinin yeni trend ve teknolojileri keşfetmelerine yardımcı olmak amacıyla İstanbul, Ankara ve İzmir’de “Üretimde Yeni Dönemi Konuşuyoruz” başlıklı bir dizi etkinlik düzenleyecek.

Teknoloji her geçen gün daha büyük bir hızla ilerliyor. Sanayi Devrimi’nden bu yana iş yapış biçimlerinde yaşanan en büyük değişimin eşiğindeyiz. 3D baskı, akıllı üretim ve Nesnelerin İnterneti gibi gelişmiş yeni teknolojiler iş yaşamını büyük bir hızla dönüştürüyor. Tüm sektörlerde tasarım ve üretim şekillerini değiştiren, tasarım ve üretimin yakınlaştığı yeni bir “Bağlantı Çağı”na girmek üzereyiz. Yakın dönemde tüm sektörlerde çalışanlar benzer zorluklarla karşılaşacak ve benzer yeteneklere ihtiyaç duyacak.

Bu yeni çağdaki teknoloji devriminin lider şirketlerinden Autodesk, Türkiye’de üretim şirketlerine gelecek için yararlı ipuçları vermek üzere bir etkinlik dizisi düzenliyor. “Üretimde Yeni Dönemi Konuşuyoruz” etkinlikleri İstanbul, Ankara ve İzmir’de ünlü teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde gerçekleştirilecek. Autodesk Orta Doğu ve Türkiye Mimarlık, Mühendislik, İnşaat ve Üretim Sektörü Lideri Naji Atallah, Autodesk Türkiye Ülke Lideri Murat Tüzüm ve farklı uzmanlar, yeni teknoloji trendleri ve bu teknolojiler sonucunda doğan yeni üretim trendleri hakkında bilgiler paylaşacaklar. “Üretimde Yeni Dönemi Konuşuyoruz” etkinliklerinde katılımcılar, rekabetçi iş dünyasında inovasyon ve farklılaşma ile güçlü kalabilmek için bu yeni trendlerden yararlanmanın yollarını keşfedecekler.

Etkinlik tarih ve detayları şöyle:

İstanbul:

Tarih   : 6 Ekim 2015, Salı

Mekan            : Divan Asia Hotel – Pendik

Saat    : 09.00 – 17.00

Ankara:

Tarih   : 8 Ekim 2015, Perşembe

Mekan            : Rixos Grand Hotel

Saat    : 09.00 – 17.00

İzmir:

Tarih   : 3 Kasım 2015, Salı

Mekan            : Swissotel Izmir

Saat    : 09.00 – 17.00

Sınırlı kontenjana sahip etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için http://autodesketkinlik.com/uretimdeyenidonem adresini ziyaret edebilirsiniz.

Autodesk Hakkında

Autodesk, kullanıcıların hayal etmelerine, tasarlamalarına ve daha iyi bir dünya oluşturmalarına yardım eder. Profesyonel tasarımcılardan mühendis ve mimarlara, dijital tasarım sanatçılarından öğrenciler ve hobi tasarımcılarına geniş bir kitle bugün yaratıcılıklarını pekiştirmek ve önemli tasarım problemlerini çözmek için Autodesk yazılımlarını kullanıyor. Daha fazla bilgi için lütfen autodesk.com.tr veya Twitter’dan takip etmek için  @autodeskTR.

Autodesk, Autodesk Inc.’in Amerika ve/veya başka ülkelerde bulunan ve/veya alt kuruluşlarının ve/veya bağlı kuruluşlarının tescilli markasıdır. Diğer bütün marka isimleri, ürün isimleri ya da tescilli markalar ilgili sahiplerine aittir. Autodesk ürün ve servisler ile ilgili tekliflerinde, özelliklerde ve fiyatlandırmada önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve bu belgede olabilecek yazım ve baskı hatalarından sorumlu değildir.© 2015 Autodesk, Inc. Tüm Hakları Saklıdır.