(GOLDMASTER) 11. Uluslararası LED ve LED Aydınlatma Fuarı’nda

Türkiye’nin öncü markası GoldMaster, LED grubundaki son teknoloji ürünleriyle 11. Uluslararası LED ve LED Aydınlatma Fuarı’nda fark yaratmaya hazırlanıyor. 

Teknoloji ve elektronik sektörlerindeki deneyimini ve birikimini kullanarak, aydınlatma sektöründe lider firma olmayı amaçlayan GoldMaster LED, sektöre sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetleriyle 1-4 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek LED ve LED Aydınlatma Fuarı’nda Hall:10 Stand B-310’da yer alıyor.

Fuarda, endüstriyel ağırlıklı LED aydınlatma ürünleri ve PRO-ECO Serisi ampul gruplarıyla yer alacak olan GoldMaster LED, T5 LED tüp, T8 LED tüp, T8 acil durum LED tüp, T8 sensörlü LED Tüp, T8 ışıldak LED Tüp, LED simit tüp, LED panel armatür, LED panel kalın armatür projektör, yüksek tavan ve sokak lambasıyla birlikte, LED Ampul 2W-3W-4W-5W-6W-7W-9.5W-10W-12W çeşitlerini de fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Projektör, sokak lambaları ve lineer ürünlerin de imalatı yapan GoldMaster LED, tamamen öz kaynakları ile gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ile sektöre hizmet vermeyi sürdürüyor.

Türkiye genelinde gerçekleştirdiği projelerle de adından söz ettiren Goldmaster LED, belediyeler, üniversiteler, hastaneler, askeri projeler, bankalar, zincir mağazalar, fabrikalar, AVM’ler için LED aydınlatma çözümleri sunuyor.

11. ULUSLARARASI LED&LED AYDINLATMA FUARI 

Stand Bilgisi:

GoldMaster LED: Hall No:10 Stand: B-310

Ayrıntılı bilgi: www.goldmaster.com.tr