Alanya’ya BAMBAŞKA Bir Yaşam Alanı ile Değer Katan (ANOTHER WORLD) Projesinde Yeriniz Hazır

“ANOTHER WORLD” SADECE EV DEĞİL, AYRICALIKLI BİR YAŞAM DA SUNUYOR

Mozaik İnşaat tarafından 17.000 metre kare alana kurulu; modern ve konforlu evleri, farklı aktivite alanları ile Another World size yeni ve bambaşka yaşam alanları sunuyor.

Bölgenin en büyük konut projesi olma özelliğini taşıyan Another World’de; her şey elinizin altında.

Alanya merkeze ve sahile 10 dakikalık mesafede, Gazipaşa Havaalanı’na 40 km olan Another World projesinde yaz – kış aileniz ile birlikte yaşayabilir veya yatırım aracı olarak da kullanabilirsiniz.

Alışveriş merkezinden, spa-hamama, kreşten squash salonu, rahatlama mağarası, restaurant, açık hava sineması , çocuk oyun alanı ve aquaparka kadar daha pek çok aktivitenin bir arada sunulduğu yeni bir yaşam alanı sizi bekliyor.

Another World Teras Evler

Alanya’nın en prestijli projesi olma özelliğini taşıyan Another World’de; her türlü ihtiyacınızın karşılandığı,  çocuklarınız ile birlikte güvenli bir ortamda tatil yapmanızı sağlayan, büyük şehirlerin karmaşasından uzakta sizi mutlu edecek her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Sadece ev değil, kaliteli bir yaşam ve güzel dostluklar için Another World’de yerinizi ayırtın.

A Plus malzeme ile inşa edilen projede;  6 farklı daire tipi ile toplamda 285konutun bulunduğu Another World, konfor ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Anahtar teslim;  1+1 için 230 bin ve 2+1 için 289 bin Türk Lirasından başlayan fiyatları ile satışa sunulan Another World’de,  size uygun bir yaşama adım atabilirsiniz.

HAYATA DEĞER KATAN YAŞAM ALANLARI İLE ANOTHER WORLD, BAMBAŞKA VE AYRICALIKLI BİR DÜNYA İNŞA EDİYOR.
Another World Genel 1Hepsi ve daha fazlası için, bambaşka bir dünyanın kapılarını www.mozaik-insaat.com ile aralayın.