(Sleep) 2015: “Wonder Tale” öğrenci tasarım yarışmasını duyurdu!

Avrupa’nın otel tasarım, geliştirme ve mimari topluluğu için öncü bir etkinlik olan Sleep, Avrupalı tasarım öğrencilerini, “Wonder Tale” temasını yansıtmayı amaçlayan yenilikçi konsept imajlar üretmeye ve bunları Pinterest aracılığıyla paylaşmaya davet ediyor. Kazananlarının 24 ve 25 Kasım’da Sleep’te sergileneceği tasarımları, konaklama tasarımı profesyonelleri tarafından değerlendirilecek.

Konusunun ve teslim detaylarının tüm metninin Sleep’in web sitesinde bulunabileceği yarışma, öğrencileri peri masallarının özü ve dünyanın farklı yerlerinden folklor hikayelerini kendi hikayeleriyle harmanlayarak, algı ve normlarla oynayarak misafirleri etkileyecek otel odalarının imajlarını üretmeye davet ediyor.

Katılımcıların bitmiş tasarımlarının linkini ‘Sleep Wonder Tale’ başlığıyla ve #WonderTale etiketiyle @sleepevent’e tweet atarak paylaşmaları ve imajların aynı zamanda 300dpi tif veya jpeg formatında, A1 (841×594) çıktıya uygun şekilde de bulunması gerekiyor.

Yarışmaya katılım için son tarih 5 Ekim 2015 olup, tasarımlar Sleep etkinliğinden önce aralarında,

Andrew Linwood, Areen Design

Anita Rosato, Anita Rosato Interior Design

Mat Dalby, THE STUDIO, Harrods

Oliver Heath, Oliver Heath Studio

Shaun Clarkson, Shaun Clarkson ID,

gibi isimler bulunan Sleep Set tasarım profesyonelleri tarafından değerlendirilecek. Son elemeye kalan adaylar 25 Kasım’da Londra Ticari Tasarım Merkezi’nde gerçekleşecek olan Sleep 2015’e katılmaya davet edilecekler.


 

Sleep Hakkında
Sleep, Avrupa’nın otel mimarisi ve tasarımında mükemmelliğe yönelik öncü etkinliğidir. Etkinliğin kapsamında tasarım ve gelişim konferansı, Sleep Set konsept alanları, diğer deneysel enstalasyonlar ve bir geniş sergi bulunmaktadır. 2014’te hem Avrupa’dan hem de dünyanın diğer bölgelerinden toplam yaklaşık 4000 kişinin katıldığı etkinlik, bu sene UBM (UK) Limited tarafından düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi için www.thesleepevent.com.