(Çilek)’e Endüstride Mükemmellik Ödülü

Türkiye’nin sevilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Koç Üniversitesi’nin WHU, INSEAD ve Avrupa’nın önde gelen diğer işletme okulları ile ortaklaşa düzenlediği “Endüstride Mükemmellik Ödülü” sürecinde Türkiye ikincisi oldu.

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, yurt içi ve yurt dışında yaptığı çalışmaları aldığı ödüllerle taçlandırıyor. Çilek, , Koç Üniversitesi’nin Avrupa’nın önde gelen işletme okulları ile ortaklaşa düzenlediği Endüstride Mükemmellik Ödülü yarışmasında ikincilik kazandı. Tüm uygulamaları yerinde gözlemleme şansı bulan yarışma heyeti, Çilek’in, yalın üretim alt yapısı, sürdürülebilirlik faaliyetleri ve çalışan kaynaklı verimlilik artışı özelliklerinden oldukça etkilendi.

Geçtiğimiz aylarda, Sanayi Bakanlığı tarafından Verimlilik Ödülü’ne layık görülen Çilek markasının Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Koç Üniversitesi’nin WHU, INSEAD ve Avrupa’nın önde gelen diğer işletme okulları ile ortaklaşa düzenlediği “Endüstride Mükemmellik Ödülü” sürecinde Türkiye 2. liği ödülü hakkında şu şekilde konuştu; “Koç Üniversitesi’nin Avrupa’nın önde gelen işletme okulları ile ortaklaşa düzenlediği ve Türkiye’de ilki organize edilen Endüstride Mükemmellik Ödülü yarışmasında ikincilik ödülü kazandık. Çilek, olarak özellikle yalın üretim, çevre, sosyal sorumluluk ve yenilikçilik alanlarındaki başarılarımızı bu ödül ile bir kez daha taçlandırmış olduk.Geçtiğimiz haftalarda benzer bir ödüle Sanayi Bakanlığı’mız da bizleri layık görmüştü. Aldığımız ödüller bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bundan sonrasında da ar-ge ve inovasyon projelerimize hız vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye’de bebek, çocuk ve genç odası denince akla gelen ilk marka olan Çilek, bugüne kadar benimsediği kaliteli ve kusursuz üretim sistemi ile Avrupa ve dünya standartlarında üretimini sürdüyor. Markamızın büyümesini sürdürürürken kalitesinden ödün vermemesi aksine daha da özverili bir çalışma sistemi geliştirmesini devam ettirmeyi hedefliyoruz. “

 


 

www.cilek.com
www.facebook.com/cilekodasi
www.twitter.com/cilekodasi