En KEYİFLİ ve VERİMLİ inşaat sektörü toplantıları

 

Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport’ta

Dünyanın en büyük otel gruplarından Carlson Rezidor’un Türkiye’ye taşıdığı Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport, “Smart Meetings & Events” konseptiyle, inşaat sektöründe yer alan şirketlerin keyifli ve verimli toplantılarına ev sahipliği yapıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın lokasyonuyla şehir dışından gelen misafirlerini İstanbul trafiğinden kurtaran Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport, “Smart Meetings & Events” konseptindeki, hafif ve sağlıklı yemek sunumları, farklı kahve molası seçenekleriyle misafirlerine toplantıyı verimli geçirmek adına tüm olanakları sağlıyor. Ayrıca, toplantı salonlarında yaratıcılığı artırmak adına dizayn edilmiş, renkli sandalyeler ve karatahtalar bulunmakta. Sektörün fuar ve iç iletişim gibi etkinliklerinde Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport konumuyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Toplantı gruplarına, esnek bütçede hizmet sunan Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport, gün içinde sunulan ürün çeşitliliğiyle misafir memnuniyetini en üst seviyeye çıkartan akıllı yiyecek konseptine yer veriyor. Hafif ve sağlıklı olmasıyla fark yaratan menüler beslenme uzmanları tarafından hazırlanıyor. Menüde, enerji barlar, smoothies’ler, mini sandviçler, meyve ve kuruyemişler yer alıyor. Menüde yer alan besinler konsantrasyonu artırıcı özellikleriyle toplantı katılımcılarını zinde tutuyor.

Mevsimine uygun lokal lezzetli ürünler sunan Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport, son trendleri takip ederken, besin dengesine göre hazırlanmış ürünleri kolay yenebilir bir şekilde ve göze hitap eden bir sunumla birleştiriyor.

Çeşit çeşit Pauza ve öğle yemekleri

Samimiyet, canlılık, sadelik ve hayat dolu olmak düşüncesinden hareketle hayata geçirilen kahve molaları sıradan olmayan, marka değerlerini yansıtan, canlı ve geleneksel görünümden uzak olarak hazırlanıyor.

Sağlıklı yiyecek seçenekleri, meyve, kalorisi düşük enerji bar ve tatlandırılmış su seçenekleri bulunan kahve molaları, yatay raflı kahve molası sunumları, ufak porsiyonlarda çeşitlik, kavanozlarda taze ürünler ve renkli sunumlarla fark yaratıyor.

Smart Meetings & Events konseptinde misafirler dört çeşit öğle yemeğinden birini tercih edebiliyor. Akıllı yiyecek konsepti vejeteryanleri de unutmuyor. Şirket politikası gereği, sunulan ürünlerin yüzde 10’luk bölümü vejetaryen seçeneği içeriyor.

 


Park Inn® by Radisson Hakkında
Park Inn® by Radisson rekabet edilebilir fiyatlarda, sıcakkanlı ve misafirperver hizmet sunan yeni ve enerjik orta ölçekli otel markasıdır. Park Inn by Radisson Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da faaliyet gösteren ve yapım aşamasında olan 207’den fazla otele sahiptir. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlerin ilgisini çekmek amacıyla, marka müşterilerine“Park Inn Essentials.” olarak adlandırılan çeşitli imkânlar sunmaktadır. Bunlardan bazıları ücretsiz yüksek hızlı internet erişimi, spor ve iş merkezi, restoran ve ücretsiz kahvaltılardır.
Park Inn by Radisson, Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza® and Country Inns & Suites ByCarlsonSM markalarını da içeren Carlson Rezidor Hotel Group’un bir parçasıdır. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için www.parkinn.com internet sitesi ziyaret edilebilir.

 

Carlson Rezidor Hotel Group Hakkında
Carlson Rezidor Hotel Group dünyanın en büyük ve dinamik otel gruplarından biridir. Carlson Rezidor portföyü, faaliyet halinde ve gelişmekte olan 180.000 oda ve 1350’den fazla otel içermektedir. 105’ten fazla ülke ve bölgeye yayılan grup, Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson ve Country Inns & Suites By CarlsonSM gibi markaların bulunduğu güçlü bir yelpazeye sahiptir. Çoğu otelde, misafirler dünyadaki en kârlı sadakat programlarından biri olan Club CarlsonSM‘dan yararlanabilmektedir.
Carlson Rezidor ve markaları toplam 88.000 kişi istihdam etmektedir. Grubun ana merkezi Minneapolis, Minnesota’da ve Brüksel, Belçika’da bulunmaktadır.
Detaylı bilgi için www.carlsonrezidor.com internet sitesi ziyaret edilebilir.
Park Inn by Radisson Istanbul Ataturk Airport Carlson Rezidor Otel Grubu tarafından işletilmektedir.