(ARKİTEAM MİMARLIK) Genişleyen Ekibiyle Yeni Ofisine Taşındı

Son dönemde gerçekleştirdiği başarılı projelerle adından söz ettiren Arkiteam Mimarlık, genişleyen ekibiyle birlikte yeni ofisine taşındı. Bahçelievler’deki ofisinde hizmet vermeye devam eden Arkiteam Mimarlık, markalı konut sektöründe ve kamu projelerinde özgün çalışmalara imzasını atıyor.

Modern mimariden ödün vermeden teknolojiyi ve yeni trendleri yakından takip eden Arkiteam Mimarlık, tecrübeli kadrosu ile markalı konut projeleri, ofis blokları, kamu yapıları, mimari ve iç mimari alanlarındaki faaliyetlerini Bahçelievler’deki yeni ofisinden yürütecek.

İstanbul Vizyon Park Plaza’da yerini alan Arkiteam Mimarlık’ın Kurucu Ortağı Seda Dündar, FKR Group bünyesinde faaliyet gösterdiklerini ve profesyonel bir kadro ile büyük projelere imza atmayı hedeflediklerini kaydetti.

İSTANBUL ULUSLARARASI FİNANS MERKEZİ’NDE ARKİTEAM İMZASI

Ülkemize mimarlık ve iç mimarlık konusunda elit projeler ve tasarımlarla çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Dündar; “Markalı konut sektöründe birçok başarılı projeye imzamızı attık. Bugün, sektörde önemli bir çözüm ortağı olarak konumlandık. Son olarak İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin 4. Bölge Resmi Kurumları’nın tüm iç mimari konsept ve detay projelerini geliştirdik. Genişleyen ekibimizle birlikte yeni ofisimizde uluslararası arenada sergilenecek projelere imzamızı atmayı hedefliyoruz.” dedi.

 SATIŞ OFİSİ MİMARİSİNDE SEMBOL PROJELER GELİŞTİRDİ

Markalı konut sektöründe satış ofisi, örnek daire tasarımları ve tüm iç mimari detay çözümlerinde çalışmalar yürüten Arkiteam Mimarlık Ortağı Seda Dündar; “Tüketicilerin maket üzerinden satın alacakları konutu, gözünde canlandırabilmesi, yerleşimleri kafasında şekillendirebilmesi, malzemeleri görmesi ve temas etmesi büyük önem arz etmekte. Bu anlamda da projelerin başarılı satış ofisleriyle konut alıcısının satın alma kararında ciddi anlamda etkisi olduğu görülmektedir. Firmaların müşteri ile ilk buluştuğu mekan olarak satış ofisi çözümlerinde;  projenin genel konsepti, firmanın kurumsal kimliği ile ilgili bilgileri vererek müşteriler üstünde çok önemli bir etki oluşturduğunu düşünüyoruz. Bu noktada amacımız birlikte çalıştığımız firmaların “Hoş Geldiniz” kimliğini en doğru şekilde  alıcıya  yansıtmaktır. Satış ofisi dışında önemli olan etkenlerden  birisi de örnek daire  çözümleridir. Yaşayan bir mekan her zaman caziptir ve bizim amacımızda müşterileri iyi hissettirip,  kendi daire çözümleri için bir öngörü sağlamak,  firmaların satış kimliğine ve oranına pozitif değer katmaktadır.” dedi.

Arkiteam Mimarlık’ın son dönemde markalı konut sektöründe hayata geçirdiği projeler arasında; Emlak Konut GYO güvencesiyle Ankara’da inşa edilen SofaLoca’nın örnek daire ve proje iç mimari çözümleri, İstanbul’un en gözde loft konseptli projelerinden Loft Up ve Work Up’ın satış ofisi, Vartaş’ın Renovia İstanbul ve Elazığ’da inşa edeceği yeni projesinin satış ofisi yer alıyor.Arkiteam_2