Yaza dair her şey IKEA’da.

IKEA, 2015 yazına, herkesin zevkine ve bütçesine hitap eden yüzlerce ürünüyle merhaba diyor… Mobilyadan ev aksesuvarına, sofra takımlarından bahçe mobilyasına kadar çeşit çeşit yazlık ürünler, tasarımları, şıklığı ve pratikliğiyle evlerde yerini almayı bekliyor.

Balkonlarda, bahçelerde hayat başlıyor! 

Kışın hep hayali kurulan bahçe ve balkon keyfi, IKEA’nın sunduğu yüzlerce alternatif arasından seçilen ürünlerle şimdi daha da artıyor. ARHOLMA serisi, balkon, bahçe ve teraslarda kullanışlı ve konforlu alanlar yaratmak için ideal. Katlanabilen, açılıp uzayabilen ahşap APPLARÖ serisi, şezlong ve mangal seçenekleriyle piknik havası estiriyor. TARNÖ, LACKÖ, MALARÖ ürün aileleri ise daha küçük alanlar için ideal çözümler sunuyor.

Güneş ışığı enerjiye dönüşüyor… 

IKEA’nın çevre dostu, enerji tasarruflu LED ışıklı lambaları ve dekoratif tasarımları, yaz gecelerini aydınlatıyor.

Sofralar yaz renkleriyle rengarenk…

SOMMAR serisinin tabak, bardak, Amerikan servis, peçete, sürahi ve masa örtüleri, neşeli renkleri ve desenleriyle sofrasını, mutfağını şenlendirmek isteyenlerin seçim yapmasını zorlaştırıyor. IKEA ürünleriyle hazırlanan kalabalık ve keyifli yaz sofralarında, yemekler leziz olduğu kadar eğlenceli bir hale geliyor.

Yazın vazgeçilmezleri IKEA’da…

Yazlıkların keyfi, aile, dostlar ve IKEA ürünleriyle çıkıyor. IKEA’nın her mekâna uyabilen pratik ve estetik tasarımları, yazlıkların gözdesi olmaya devam ediyor. Bodrumlular ve bölgede yaşayanlar; yaz sezonunda Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’nda sergilenen yaklaşık 2.000 çeşit mobilya ve ev aksesuvarından dilediğini seçerek sipariş verebiliyor.

 

Birbirinden güzel  IKEA tasarımlarına, Türkiye’nin her köşesinden, 7.000’den fazla ürünün yer aldığı http://www. IKEA.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.